• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[Alienware]RenderTarget Full Sorunsuz

2.00 yıldız(lar) 1 Oy

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
90
Online Süresi
10g 17s 25d
Başarım Puanı
71
Madalyalar
0
MmoLira
354
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
Dostum sen sanirim yazdigini okumuyosun lutfen yazdigini okurmusun 300 IQ'lu arkadaş sen ne yazmışsin arkaplan kodu sourceden cekmiyor ben sana ne yazmisim lutfen kodlari oku bunda anlamayacak ne var bana bunu anlatirmisin hani beyinde sorun var diyosun ya seninde o sorunsuz beynini kullanmani tavsiye ederim :)
dostum ben sana cidden anlatamıyorum. ben arkaplan için gereken dds dosyasını sourcede çeken kod yok diyorum

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
90
Online Süresi
10g 17s 25d
Başarım Puanı
71
Madalyalar
0
MmoLira
354
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
Sana ne anlatsam boş gibi kendi filesimden kendi göz denetimimden konuşuyorum sen ben yaşamıyorum böyle bir sorun diyorsun kendine göre konuşuyorsun senin files türünle benim bir mi senin pack türünle benim bir mi senin src ile benim bir mi ?
bunun files türü yada pack türüyle ne alakası var ? rendertarget source için aynı kodları kullanmıyormuyuz ? evet, pack içinde aynı kodları kullanmıyormuyuz ? evet.

kiyagandizayn

Kısa Bir Süreliğine Ara Verdim
TM Üye
Üye
Konular
37
Reaksiyon Skoru
404
Online Süresi
85g 1s 24d
Başarım Puanı
147
Madalyalar
0
MmoLira
824
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
4
dostum ben sana cidden anlatamıyorum. ben arkaplan için gereken dds dosyasını sourcede çeken kod yok diyorum
Tamam işte bunu bu şekilde söyleyebiliriz ama gelipte o kod blogunu atip dds yi sourceden ceken veya calistiran kod yok gibi bir sey soylemezsiniz sizin dds seniz py den cekiyir tamam ona diyecek hic bir sozum yok ama gelipte arkaplani sourceden ceken kod yok diye bir tabirde bulunmaniz yanlis :) bu konu icin son yorumumdur umarım ki anlamissinizidir :)

kiyagandizayn

Kısa Bir Süreliğine Ara Verdim
TM Üye
Üye
Konular
37
Reaksiyon Skoru
404
Online Süresi
85g 1s 24d
Başarım Puanı
147
Madalyalar
0
MmoLira
824
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
4

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
90
Online Süresi
10g 17s 25d
Başarım Puanı
71
Madalyalar
0
MmoLira
354
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
Tamam işte bunu bu şekilde söyleyebiliriz ama gelipte o kod blogunu atip dds yi sourceden ceken veya calistiran kod yok gibi bir sey soylemezsiniz sizin dds seniz py den cekiyir tamam ona diyecek hic bir sozum yok ama gelipte arkaplani sourceden ceken kod yok diye bir tabirde bulunmaniz yanlis :) bu konu icin son yorumumdur umarım ki anlamissinizidir :)
iyide ben arka planı sourceden çeken bir kod yok diye bir tabirde bulunmadım. dikkat ederseniz arka plandaki görüntüyü sourceden çeken bir kod yok diyorum dds dosyasından bahsediyorum. yoksa uitooltipteki SetBackground ile oraya bağlandığını bile bile böyle birşey dermiyim

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)