• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[Alienware]RenderTarget Full Sorunsuz

2.00 yıldız(lar) 1 Oy

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
90
Online Süresi
10g 17s 25d
Başarım Puanı
71
Madalyalar
0
MmoLira
354
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
Yav dostum kendin ile cakisiyorsun yemin ederim attigin yorumu tekrar okurmusun arkaplan goruntusunu ceken source kodunu atin bana ne demek bana bunu aciklarmisiniz lutfen :) orada defin icinde kullandiginiz arkaplan cekme kodu nerede calisiyor sourceye bakarmisiniz lutfen.Derseniz ki ya kardesim ben sana inanmiyorum vs vs render targeti kurmadan arkaplan fonksiyonunu calistirirmisiniz :)
//kalp kırmaya gerek yok

Son düzenleme:

(Mavi Ruh)

Bazen yıldızlar kadar uzak olmak istiyorum.
Site Yetkilisi
Yönetici
Konular
218
Reaksiyon Skoru
3,089
Online Süresi
198g 3s 3d
Başarım Puanı
247
Madalyalar
3
  • 1. Pubg Mobile Kombin Yarışması
  • 10. İmza Yarışması
  • Turkmmo 2018 Yılının Yöneticisi
MmoLira
2,537
DevLira
47
En İyi Cevap Puanı
40
Takipçiler
104
Beyninde ciddi sorunlar var "görüntüyü çeken " ben dds dosyasını çeken koddan bahsediyorum sen farklı birşey anlıyorsun, anlamada sıkıntılısın

şöyle söyleyeyim ben syser.txt'yi sürekli incelerim eğer dediğine göre dds eksikliği varsa bu benim oyuna sokturmaz ha soktu diyelim syser.txt'ye söylemez mi şu dds dosyası error vs. vs. ?

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
90
Online Süresi
10g 17s 25d
Başarım Puanı
71
Madalyalar
0
MmoLira
354
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
şöyle söyleyeyim ben syser.txt'yi sürekli incelerim eğer dediğine göre dds eksikliği varsa bu benim oyuna sokturmaz ha soktu diyelim syser.txt'ye söylemez mi şu dds dosyası error vs. vs. ?
istersen orayıda videoya alayım syserr vermiyor.

kiyagandizayn

Kısa Bir Süreliğine Ara Verdim
TM Üye
Üye
Konular
37
Reaksiyon Skoru
404
Online Süresi
85g 1s 24d
Başarım Puanı
147
Madalyalar
0
MmoLira
824
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
4
Beyninde ciddi sorunlar var "görüntüyü çeken " ben dds dosyasını çeken koddan bahsediyorum sen farklı birşey anlıyorsun, anlamada sıkıntılısın

Dostum sen sanirim yazdigini okumuyosun lutfen yazdigini okurmusun 300 IQ'lu arkadaş sen ne yazmışsin arkaplan kodu sourceden cekmiyor ben sana ne yazmisim lutfen kodlari oku bunda anlamayacak ne var bana bunu anlatirmisin hani beyinde sorun var diyosun ya seninde o sorunsuz beynini kullanmani tavsiye ederim :)

(Mavi Ruh)

Bazen yıldızlar kadar uzak olmak istiyorum.
Site Yetkilisi
Yönetici
Konular
218
Reaksiyon Skoru
3,089
Online Süresi
198g 3s 3d
Başarım Puanı
247
Madalyalar
3
  • 1. Pubg Mobile Kombin Yarışması
  • 10. İmza Yarışması
  • Turkmmo 2018 Yılının Yöneticisi
MmoLira
2,537
DevLira
47
En İyi Cevap Puanı
40
Takipçiler
104
istersen orayıda videoya alayım syserr vermiyor.
Sana ne anlatsam boş gibi kendi filesimden kendi göz denetimimden konuşuyorum sen ben yaşamıyorum böyle bir sorun diyorsun kendine göre konuşuyorsun senin files türünle benim bir mi senin pack türünle benim bir mi senin src ile benim bir mi ?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)