• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[Alienware]RenderTarget Full Sorunsuz

2.00 yıldız(lar) 1 Oy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gavurcu

Level 5
Konular
21
Reaksiyon Skoru
144
Online Süresi
15g 21s 11d
Başarım Puanı
81
MmoLira
578
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
3
sana burda profesyonellik taslayan yok ikimzde packı açıp inceledik ve hata çözülmedi packlarda doğru konumda dosyalar ddsler olmasına rağmen gözükmedi biraz burnunu yukarıdan indir bence çok bilmişliğe gerek yok bence bukadar zorlamana da gerek yok demekki yapmamışlar banane der yazmassın yani boşuna alevlendirme ortalığı
laf tantanası yapmana gerek yok, bilmişlik taslamamada gerek yok videoda herşey net.

Son düzenleme:

kiyagandizayn

Kısa Bir Süreliğine Ara Verdim
Konular
41
Reaksiyon Skoru
497
Online Süresi
111g 21s 34d
Başarım Puanı
147
MmoLira
1,122
DevLira
6
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
7
illa packimi açıp göstermem mi lazım ?
sana burda profesyonellik taslayan yok ikimzde packı açıp inceledik ve hata çözülmedi packlarda doğru konumda dosyalar ddsler olmasına rağmen gözükmedi biraz burnunu yukarıdan indir bence çok bilmişliğe gerek yok bence bukadar zorlamana da gerek yok demekki yapmamışlar banane der yazmassın yani boşuna alevlendirme ortalığı
packı boşverin src diyorsunuz ya hani, arka plandaki görüntüyü çeken sourcedeki kodu atın bana. ben size görüntüyü çektiği yeri ve sizdeki siyah ekranın oluşumunu bile çektim
Öncelikle bu konuya bir açıklık getirmek için sistemi ekledim ve ilk eklediğimde bende de siyah ekran sorunu oldu.Kodları incelediğimde herhangi bir sorun göremedim daha sonra fark ettim ki sistemleri test etmek için 0 alt yapı files kullanıyorum orada dds dosyası yok.DDS dosyasını packa ekledikten sonra sorun çözüldü saltanat tipi dizen arkadaşlarda da muhakkak ki o dosya mevcut değildir onu packa eklesinler sorunları çözülür.
ikinci olarak ta arkaplanı source çekmez vs tarzında yazı yazan arkadaşa da sesleniyorum dostum senin arka planı tetiklemek için kullandığın fonksiyon python fonksiyonu mu zannediyosun anlamadım ki ? kodu bir takip et bakalım nerede tetiklenince nerede çalıştırılıyormuş :)

*Alperen Sönmez*

Alperen Sönmez
Konular
67
Reaksiyon Skoru
270
Online Süresi
30g 10s 45d
Başarım Puanı
137
MmoLira
6
DevLira
-24
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
7
Öncelikle bu konuya bir açıklık getirmek için sistemi ekledim ve ilk eklediğimde bende de siyah ekran sorunu oldu.Kodları incelediğimde herhangi bir sorun göremedim daha sonra fark ettim ki sistemleri test etmek için 0 alt yapı files kullanıyorum orada dds dosyası yok.DDS dosyasını packa ekledikten sonra sorun çözüldü saltanat tipi dizen arkadaşlarda da muhakkak ki o dosya mevcut değildir onu packa eklesinler sorunları çözülür.
ikinci olarak ta arkaplanı source çekmez vs tarzında yazı yazan arkadaşa da sesleniyorum dostum senin arka planı tetiklemek için kullandığın fonksiyon python fonksiyonu mu zannediyosun anlamadım ki ? kodu bir takip et bakalım nerede tetiklenince nerede çalıştırılıyormuş :)
:D

Gavurcu

Level 5
Konular
21
Reaksiyon Skoru
144
Online Süresi
15g 21s 11d
Başarım Puanı
81
MmoLira
578
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
3
iyi diyorsunda zaten arkaplanı tetikleyen kod çalışmıyor olsa o panel hiç gelmez ? Sen source ile rendertarget fonksiyonunu çalıştırıyorsun def içindeki fonksiyonu sourcemi işliyor ? Benim demek istediğimi sen çok yanlış anlamışsın. Ben dds dosyasını çeken kod src demi diyorum onu tetikleyen kod demiyorum bu ikisi arasındaki farkı karıştırıyorsun. o panel açılmış belliki kodu tetiklemiş src de sorun yok, arkaplan görüntüsü için dds dosyası bulunmadığı için siyah görünüyor bunun sebebi src mi :D benim ima etmediğim birşeyi bana söylüyorsun :D

Son düzenleme:

kiyagandizayn

Kısa Bir Süreliğine Ara Verdim
Konular
41
Reaksiyon Skoru
497
Online Süresi
111g 21s 34d
Başarım Puanı
147
MmoLira
1,122
DevLira
6
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
7
iyi diyorsunda zaten arkaplanı tetikleyen kod çalışmıyor olsa o panel hiç gelmez ? Sen source ile rendertarget fonksiyonunu çalıştırıyorsun def içindeki fonksiyonu sourcemi işliyor ? Benim demek istediğimi sen çok yanlış anlamışsın. Ben dds dosyasını çeken kod src demi diyorum onu tetikleyen kod demiyorum bu ikisi arasındaki farkı karıştırıyorsun. o panel açılmış belliki kodu tetiklemiş src de sorun yok, arkaplan görüntüsü için dds dosyası bulunmadığı için siyah görünüyor bunun sebebi src mi :D benim ima etmediğim birşeyi bana söylüyorsun :D
Yav dostum kendin ile cakisiyorsun yemin ederim attigin yorumu tekrar okurmusun arkaplan goruntusunu ceken source kodunu atin bana ne demek bana bunu aciklarmisiniz lutfen :) orada defin icinde kullandiginiz arkaplan cekme kodu nerede calisiyor sourceye bakarmisiniz lutfen.Derseniz ki ya kardesim ben sana inanmiyorum vs vs render targeti kurmadan arkaplan fonksiyonunu calistirirmisiniz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)