• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

[Alienware]RenderTarget Full Sorunsuz

2.00 yıldız(lar) 1 Oy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mavi Ruh ✔

Level 19
Konular
304
Reaksiyon Skoru
4,285
Online Süresi
244g 18s 29d
Başarım Puanı
290
Madalyalar
5
MmoLira
1,748
DevLira
14
En İyi Cevap Puanı
71
Takipçiler
152
  • 10. İmza Yarışması
  • Turkmmo 2018 Yılının En İyi Yöneticisi
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi İmzası
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Yöneticisi
  • 1. Pubg Mobile Kombin Yarışması
sonrada neden yardımcı olmuyor kimse :) yanlış bilip birde üstüne doğru bilgiyide yalanlamakta ne bileyim :) videoda arkaplanı çektiği koddan tut çektiği dosyaya kadar ayrıntılı aldım. siz src de böyle bir işlem yapan kod var diyorsanız buyrun çekip atın :)

dostum bana milleti anlatma videoyu izle. profluk taslamana gerek yok hayla source diyor at kanıtını
illa packimi açıp göstermem mi lazım ?

*Alperen Sönmez*

Alperen Sönmez
Konular
67
Reaksiyon Skoru
270
Online Süresi
30g 10s 45d
Başarım Puanı
137
MmoLira
6
DevLira
-24
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
7
sonrada neden yardımcı olmuyor kimse :) yanlış bilip birde üstüne doğru bilgiyide yalanlamakta ne bileyim :) videoda arkaplanı çektiği koddan tut çektiği dosyaya kadar ayrıntılı aldım. siz src de böyle bir işlem yapan kod var diyorsanız buyrun çekip atın :)

dostum bana milleti anlatma videoyu izle. profluk taslamana gerek yok hayla source diyor at kanıtını
sana burda profesyonellik taslayan yok ikimzde packı açıp inceledik ve hata çözülmedi packlarda doğru konumda dosyalar ddsler olmasına rağmen gözükmedi biraz burnunu yukarıdan indir bence çok bilmişliğe gerek yok bence bukadar zorlamana da gerek yok demekki yapmamışlar banane der yazmassın yani boşuna alevlendirme ortalığı

Gavurcu

Level 5
Konular
21
Reaksiyon Skoru
144
Online Süresi
15g 21s 11d
Başarım Puanı
81
MmoLira
578
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
3
illa packimi açıp göstermem mi lazım ?
packı boşverin src diyorsunuz ya hani, arka plandaki görüntüyü çeken sourcedeki kodu atın bana. ben size görüntüyü çektiği yeri ve sizdeki siyah ekranın oluşumunu bile çektim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)