• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
Kaynak ikonu

Astra2 Filesi ve Gerçekleri 2020-06-25

2.50 yıldız(lar) 6 Oy
indirmek için izniniz yok
  • Konbuyu başlatan ulubeu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 228
  • Görüntüleme 20K

Sturgill

Yaşasın tam bağımsız ruh hastaları !
Ticaret - 0%
0   0   0
Ya bu metin2 oyunu yozlaşmış olan oyun değil mi ya hani oto potla pk atan oyuncu kitlesi olan beceri kombinasyonu olmayan oyun ? ben mi yanlış biliyorum ?

tibet2

Level 8
Ticaret - 0%
0   0   0
@python27 kardeş sen git 3-5 çocugu dolandırmaya çalışsana bırak turklokasyon felan seni aşar. Yıllardır turklokasyondayım ondan önce ttnetdcdeydim ilhana nasıl sövdüğümü git anlatsın sana o bilir. metin2 piyasasında 2 tane kaliteli adam var birisi iris panel mehmet, diğeri ise turklokasyon emre'dir. Hiç kazanamadığım bir sunucuda mesela makine parasının yarısını ödememiştim turklokasyona bırak kalsın düşene bide biz mi vuralım demişti. Böyle bir adamı yargılayamazsın sen. Oyununda sorun olsun bırakır gelistiriciyi felan kendisi log takibi yapıp çözmeye çalısır hadi git ilhan abin senin sorunlarını cozsun anca telefonla ulaşabilirsin mesajlaşmazda ileride şikayet etme diye fiyatlarıda kazıktır. metin2 server açıcak arkadaşların ilk gideceği durak turklokasyon olsun. Müşteri memnuniyeti var, işinin ehli birisi, TR'nin belkide en iyi saldırı koruması mevcut hiç bir zaman saldırıdan sunucu düştügünü görmedim. @TURKLOKASYON

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 1, Misafir: 1)