• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
Kaynak ikonu

Astra2 Filesi ve Gerçekleri 2020-06-25

2.80 yıldız(lar) 4 Oy
indirmek için izniniz yok
  • Konbuyu başlatan ulubeu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 222
  • Görüntüleme 19K

ulubeu

ulubey4242
locale_inc.h:
#pragma once

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////
// ### Sistemler ###
#define LOCALE_SERVICE_EUROPE
#define ENABLE_COSTUME_SYSTEM
#define ENABLE_ENERGY_SYSTEM
#define ENABLE_DRAGON_SOUL_SYSTEM
#define ENABLE_NEW_EQUIPMENT_SYSTEM
#define _IMPROVED_PACKET_ENCRYPTION_
#define ENABLE_WOLFMAN_CHARACTER
#ifdef ENABLE_WOLFMAN_CHARACTER
#define AUTODETECT_LYCAN_RODNPICK_BONE
#endif
#define ENABLE_PLAYER_PER_ACCOUNT5 // @@correction038
// #define ENABLE_SEQUENCE_SYSTEM // @@correction021
#define ENABLE_ACCE_SYSTEM
#define ENABLE_CHANGE_LOOK_ITEM_SYSTEM
#define ENABLE_CHANGE_LOOK_SYSTEM
#define ENABLE_SHOP_TAB
#define ENABLE_MULTISHOP
#define ENABLE_VIEW_TARGET_PLAYER_HP
#define ENABLE_VIEW_TARGET_DECIMAL_HP
#define ENABLE_DISCORD_RPC
#ifdef ENABLE_DISCORD_RPC
// #define DISCORD_APP_CLIENT_ID    "676876294566313985"
#define DISCORD_APP_CLIENT_ID    "698639261968367626"
#endif
#define ENABLE_SOULBIND_SYSTEM
#define ENABLE_QUIVER_SYSTEM
#define ENABLE_WEAPON_COSTUME_SYSTEM
#define ENABLE_COSTUME_EFFECT
#define ENABLE_SEND_TARGET_INFO
#define ENABLE_OFFLINE_PRIVATE_SHOP
#define ENABLE_PENDANT
#define ENABLE_ELEMENT_ADD
#define ENABLE_COSTUME_MOUNT
#define ENABLE_COSTUME_PET
#define ENABLE_NEW_BONUSES
#define ENABLE_ALIGN_RENEWAL
#define ENABLE_GUILD_DRAGONLAIR_SYSTEM
#ifdef ENABLE_GUILD_DRAGONLAIR_SYSTEM
#define GUILD_DRAGONLAIR_STATUE 6118
#endif
#define ENABLE_TEMPLE_OCHAO
#define ENABLE_678TH_SKILL
#define ENABLE_SUPPORT_SYSTEM
#define ENABLE_GROWTH_PET_SYSTEM
#define ENABLE_BOSS_TRACKING
#define ENABLE_DEFENSE_WAVE
#define ENABLE_SHOW_CHEST_DROP
#define ENABLE_EXTEND_INVEN_SYSTEM
#define ENABLE_MINI_GAME
#ifdef ENABLE_MINI_GAME
#define ENABLE_MINI_GAME_RUMI
// #define ENABLE_MINI_GAME_OKEY_NORMAL
#define ENABLE_MONSTER_BACK
#define ENABLE_CARNIVAL2016
#define ENABLE_ACCUMULATE_DAMAGE_DISPLAY
#define ENABLE_FISH_EVENT
// #define ENABLE_MINI_GAME_YUTNORI
#define ENABLE_MINI_GAME_CATCH_KING
#endif
#define ENABLE_ANTI_RESIST_MAGIC_BONUS_SYSTEM
#define ENABLE_MOVE_COSTUME_ATTR
#define ENABLE_SPECIAL_GACHA
#define ENABLE_12ZI
#define ENABLE_RITUEL_STONE
#define ENABLE_GUILD_GENERAL_AND_LEADER
#define ENABLE_SWITCHBOT
#define ENABLE_DOG_MODE
#define ENABLE_MULTI_LANGUAGE
#define ENABLE_DS_GRADE_MYTH
#define ENABLE_DS_REFINE_MASTER
#define ENABLE_SHOW_MAP_BOSS_AND_STONE
#define ENABLE_FAST_USE_GIFTBOX
#define ENABLE_AUTO_PICKUP
#define ENABLE_ANTICHEAT
#ifdef ENABLE_ANTICHEAT
#define THREAD_ARGS DWORD dwLine = 0x0, DWORD dwCrc = 0x0
#define THREAD_INFOS __LINE__, dwCRC
#define SendAttackPacket(rkStream, uMotAttack, dwVIDVictim) rkStream.SendAttackPacketFromThread(uMotAttack, dwVIDVictim, THREAD_INFOS)
#define ENABLE_ANTICHEAT_AGGRESSIVE_MODE true
// #define ENABLE_DEBUGGER_ALLOW_BY_ANTICHEAT
#define ENABLE_HARDWARE_INFOS
#endif
#define ENABLE_SOUL_SYSTEM
#define WJ_SECURITY_SYSTEM
// ### Sistemler ###

// ### Eklentiler ###
//#define __PERFORMANCE_CHECK__
#define ENABLE_PACK_GET_CHECK // @@correction042
#define ENABLE_CANSEEHIDDENTHING_FOR_GM // @@correction032
#define ENABLE_LEVEL_IN_TRADE // @@correction033
#define ENABLE_LVL115_ARMOR_EFFECT // @@correction036
#define ENABLE_TEXT_LEVEL_REFRESH // @@correction034
#define ENABLE_PETS_WITHOUT_COLLISIONS // @@correction023
#define ENABLE_SHOPS_WITHOUT_COLLISIONS // @@correction023
#define ENABLE_MOUNTS_WITHOUT_COLLISIONS // @@correction023
#define ENABLE_CRASH_MINIDUMP // @@correction044
#define ENABLE_CRC32_CHECK // @@correction022
#define ENABLE_NEW_ATLAS_MARK_INFO // @@correction041
// #define CHECKSUM_CHECK_MD5
// #define ENABLE_SIMPLE_REFINED_EFFECT_CHECK // @@correction035
#define ENABLE_ATLASINFO_FROM_ROOT // @@correction040
#define ENABLE_SKIN_EXTENDED // @@correction028
#define ENABLE_LOAD_ALTER_ITEMICON // @@correction024
//#define CHECK_LOD
//#define CACHE_DEFORMED_VERTEX
//#define _PACKETDUMP
//#define DYNAMIC_POOL_STRICT
//#define __RENDER_SLOT_AREA__
//#define WORLD_EDITOR
#define LSS_SECURITY_KEY "1234abcd5678efgh"
#define ENABLE_FIX_D_YMIR_WORK
#define ENABLE_OBJ_SCALLING
#define ENABLE_RENDER_TARGET
#define ENABLE_EMOJI_IN_TEXT
#define ENABLE_DETAILS_UI
#define ENABLE_ATLAS_WARPING
#define ENABLE_MOB_HUGE
#define ENABLE_TAB_NEXT_TARGET
#define ENABLE_DISABLE_SOFTWARE_TILING
#define WJ_SHOW_MOB_INFO
#define ENABLE_GRAPHIC_ON_OFF
#define ENABLE_FOG_FIX
#define ENABLE_ENVIRONMENT_EFFECT_OPTION
#define ENABLE_SAFEZONE_STOP_COLLISION
#define ENABLE_YANG_INFO
#define ENABLE_SKILLS_LEVEL_OVER_P
// ### Eklentiler ###

1593184684819.png

1593184719602.png

1593184744470.png

İndirme Linkleri

,
,
,
,
,

Öncelikle merhabalar, bu konuda üzerime iftira atmaya çalışanların ne olduklarını ve bir kaç dosya paylaşımında bulunacağım;

Öncelikle olaya model üstadımız Plechito özentisi ile başlıyalım;
Olaya 1 2 hafta önceden başlıyorum, geçen haftaki rubi konusunda tartışmadan sonra konuda Korayın olduğunu gördüm ve onura ekibe gelmek istermi diye sordum;

Konuşmalar görüldüğü gibidir, korayın ekibe gelmesini isteyen bendim ve arkadaşların da nasıl 2 yüzlü oldukları ortadadır, sözde arkadaşlar korayı ekibe aldı
Öncesinde onur benden source istemişti bende vermeyeceğimi söylemiştim, zoruna giden onur arkadaşımız sonrasında ise koraya benim arkamdan sallayarak koray üzerinden src yi almak istediğini anladığımda ve gerçek yüzünü herkese göstermek için koraya sourceyi temiz git reposuna aktarıp atacağımı söyledim
Bunu söyledikten sonra astra2 nin güncel sourceleri üzerinde bazı değişiklikler yaptım, korayın phe den de bildiği lib + astra2 de sadece online de ortaya çıktığından emin olduğum açıkları ekledim, 22 mayıstaki kopyalama sorunundan emin olmadığım bazı kısımlar vardı onları denemek için güncel haline(koraya attıklarım değil) sadece kopyalamayı ekleyip(Lib yada diğer açıklar eklenmedi, onlar eklense oyun zaten ayakta kalamaz) köyleri killedim sonrasında ise yeni bir repo açıp koraya atacağım sourceleri oraya aktardım ve koraya erişim izni verdim, bunları yaptıktan sonra onlar bana ulaşamıyordu bende uykuya gittiğimi söylemiştim;

Sourceyi alınca sevindiler tabi kendi aralarında, sonrasında ise sese çağırıp s2 şartlarını söylediler, onur sourceye erişim istedi vermezsem s2 kazançlarını göremeyieceksin diyerek bana ayak yaptı bende kabul etmedim ve yollarımızı ayıralım ozaman dediler, bende ayıralım sorun yok dedim sonrasında ise s2 için benden dc nin kuruculuğunu da istediler, bende vermeyeceğimi dc nin bu şekilde kalacağını s2 nin de beni ilgilendirmediğini söyledim, tamam dediler biz yeni dc açıp kasarız dediler, sözde ben dc yi çalmışım dc nin kuruculuğu zaten bendeydi buda ayrı bir yalan

Sesteki konuşmadan sonra koraya ne dediklerini öğrenmek için sourceleri bahane ederek konuştum;

Arkamdan koraya söyledikleri görüldüğü gibi daha neler dediler gerisini siz düşünün, bu güne kadar bensiz herhangi bir şey beceremeyen birisi gelip benim arkamdan konuşuyor;
Kendi aldıkları GA lardan birisi hesabını çaldırdı ve yüklü miktarda bir yang bulunmamakta idi, hesabı çalan kendine kat trilyonlarca yang aktarmış ve bunu görüp hesaba el koyan bendim,
Ve gene GA larından birisi yan çarına yüklü miktarda yang aktarmıştı bunu da fark edip sıfırlayan bendim, ve idrisin modu diye herhangi bir işlem yapılamdı ...
Ben yok iken oyunda bambu kılıcı ortaya çıkmış ve pazara konulmuş kat trilyonlara, bu arkadaşlar da bambuyu çekip hesabı banlamış, ban sebebine ise herhangi bir şey yazmadıkları için de GA lar dan birisi banını açmışlar adamın pazarında kattrilyon para olduğu için çekip full dizmiş ve oyuna kat trilyonlarca yang sokmuş, bunun da farkına varan bendim
Kendisi filesin questlerini regenlerini tasia2(oneheda) dan aldığı için sınırsız mavi ölüm bugu ortaya çıktı ve bunu benim üzerime yıkmaya çalıştı, ve bunu da çözen bendim
Kendisi çok akıllı olduğu için nesne markete em ile ep alma eklemiş 100 ep kuponu kullanınca ep geliyor gelen ep ile ep kuponu alınca hem em kazanıyorsun hem ep kuponu böylece sınırsız ep yapılabiliyordu, ve bu açığı kullanan hesapları tespit edip temizleyip banalyan da bendim
Tasia2 de yaptığı bar takas questinde sınırsız bar kopyalama çıktığında çözen gene bendim
Bunlardan bahsetmeyi unutmuşun onurcum, bu güne kadar sayısız kere elini deydiği şeyi bozdu ve sonunda gene hep ben düzelttim

22 Mayıstaki kopyalama için yaptığımdan emin olduktan sonra 22 mayıstaki açıksız hali ile değişip köyleri onur ile beraber killedik ve koraya attıklarım üzerinde bir işlem yapmadım çünkü yaptığım şeyden emin olmuştum, filesi silebilecek bir açık, phedeki lib, yada koraya attığım halindeki diğer açıklar bulunmamakta idi, şikayetde gelmedi zaten:

Sonrasında ise sağlık nedenlerinden dolayı şehir dışına çıkmam gerekti ve arkadaşlara da bunu söyledim, bunu fırsat bilip dc de everyone atıp açtıkları oyuncuların açtıkları dc ye geçmelerini söylemişler ve onur da gelip ben uyanmıyım diye messenger dan ayak yapıyordu:
S2 şartları konuşmadan önce söylemiştim zaten:

Sonrasında dc deki everyone yi gördüğümde arkadaşların yetkisini aldım ve mesajı kaldırdım, gece messenger dan onur gelip dc de yetkileri istedi bende everyone attıkları için vermeyeceğimi söyledim, sonrasında ise onu kıvırarak dc yi vermezsem son paylamadan sonraki kazançtan payımı atmayacağımı söyledi, bende tekrar dc yi vermeyeceğimi söyleyerek bakın işinize dedim sonrasında ise madem payımı almayacaksam s1 in nesne marketini açık tutmanın bir manası yok dedim ve nesne marketin pasif olması için işlem yaptım oyuna yada oyunculara herhangi bir zarar vermedim verecek olsam zaten o gece direk mysql silerdim, onur bunu görünce her türlü erişimlerimi alıp işlemi geri aldı ve oyunculara sözde zarar vermişim gibi gösterdi, sonrasında ise files silinme olayı yaşandı ve gelip bana yazdı bende kendisine benim bir alakam olmadığını belirttim ve dc lerine gidip baktığımda oyunun da kapandığını gördüm, hadi ben filesi sildim diyelim de oyunu kim kapattı ? bir şey silecek olsam zaten neden gidip /usr/game yi sileyim ellerinde zaten yedeği var ellerinde ve bu olay benim üzerime atılıp oyuncuları kandırdılar

Sonrasında ise oyunu açamıyoruz ayrılan arkadaş açtığımızda da hemen siler denilip akşam seste toplantı yaptılar ve benim arkamdan sallamışlar, sözde kendileri karar alıp bu files bize ait değil sıfırdan files yapıp 19 temmuzda s2 açıcaklardı

kendilerinin zaten daha önceden itemciyi 19 temmuzda alıp s2 ve hatta s3 planları yaptıklarını, tasia2 açıp neler yaptıklarını dc de kanıtladım:

Şimdi bu arkadaş gelip bana oyuncuların emeklerini yedin diyerek olayı benim üzerime yıkmaya çalıştı, ilk attığım kanıtlardan sonra dm den gelip özel konuşmaları atarsan sonuçlarına katlanırsın diye mesaj attı tabi bunu gördüğümde şehir dışındaydım, eve geldikten sonra arkadaşların gerçek yüzlerini oyunculara gösterdim, zoruna gidince benim 2017 - 2019 arasında yaptığım filesi paylaşmış ve bunun üzerinden prim yaptı

Kendisi de konuda benim yaptığım fileslere laf atıp benim filesimi kullanmaya devam edecek derecededir, zaten dünkü "_god" mevzusunda yemi yedi, bu sadece source den görülebilecek bir şey yorum satırı yani, sonra s1 i tekrar açma kararı aldılar, silinme mevzusunda neden açmamışlardı o zaman

Görüldüğü gibi her şey ortadadır, bunun dediklerine itimat etmeyin ...

Sana gelirsek İdris kardeş, bu güne kadar kendini kullandırtmadan başka bir şey beceremedin, klkmt2 1 120, klkmt2 98 99, tasia2, astra2 serverlerinde bulundun ve hangilerinden bir kazanç sağladın, en fazla aldığın sadece gm hesap
zamanında mehmet asıl klk grubunu can gile sattı ve nesne marketden kazanılan 20k yı alıp kaçtı sende ortada kaldın
Astra2 de onur aylık olarak para atacaktı alabildin mi ?
Birinin dediği bir şeye hemen inanıp onun arkasına takıldın, önce 2 tarafı da dinlemeyi öğren, söylenen şeyin doğru olup olmadığını sorgula sonra bana gelirsin

Koraya gelirsek, Seni ekibe alınmanı istediğimde arkadaşların tutumu yukar da ve o grubu sen görme diye gizliye aldılar, ve dikkat et yeni açtıkları dc de SA ların görebileceği oda da başka şeyler dönmesin ve sende bunları bir düşün bir istersen

Şimdi titan2 konusunda kanıtsız şekilde beni karalamaya çalışıp, filesime laf atıp ve benim filesimi kullanan masum rolü oynayan iki yüzlünün gerçek yüzü ortadadır, anca kuru laf ile üste çıkmaya çalışır ve kendisinden kanıt istendiğinde lafı değiştirmeye çalışır, gerçek yüzünü ortaya döktüğümde zoruna gidince bana dedikoducu diyor sen arkalarından konuşurken dedikodu olmuyordu demi çakma Plechito, ama merak etme yurt dışından(paypal ile) hesabına giren paraların hesabını maliye bi tarafından kan alarak elbet soracak ve son olarak bi files senin gerçek yüzünü ortaya dökmek için bile benim için önemsizdir, ben sıfırdan yüzlerce files yapabilirim bana koymaz, yapamayacaklar düşünsün ...

Filese geçecek olursak koraya attığım versiyon ile aynı tek fark phedeki lib bulunmamakta, açıklar sadece offline shop ta değil ve localde bulamazsınız filesin online görmesi lazım kullanırken bunu göze alarak kullanın

Kimsenin bu files ile prim yapmamasını istediğim için paylaşıyorum, kendisini geliştirmek isteyenler için bu ve titan2 filesinde oldukça fazla materyal bulunmaktadır, bunları yada en ufak bir kod dahi kullananlara helali hoş olsun tabi onur balcı hariç

Not: /down diye core killemek için komut vardı, açık sananlar olacaktır bir coreye kill atarken pid bulup kill atmak uğraştırıyordu bunun için yapmıştım ve sadece gm ler kullanabilmekte zaten
Not2: mysql ve game yakında eklerim, herhangi bir eksik varsa skype üzerinden yazarsınız
Not3: Açık pack commitdedir bitince onuda pushlarım

Buda benim son konum ve turkmmo ya son girişimdir daha da uzatmıyorum, belki bir kaç şey daha paylaşırım iyi forumlar, sağlıcakla kalın ...​

Son düzenleme:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Beni benden daha iyi takip ediyor olman beni sevindirdi, ilk olarak berkayla server açan ben değildim benim durumlarim olmadigindan dolayi pc gcemedigim icin isalar sagolsunlar beni saf dışı birakipta berkayla beraber server açtı ki o zamanlarda türkiyede 120 sunucu yoktu filesi evet beraber yapmistik ama oyun acilisinda ben ekipte yoktum,
2. Olarak 2.haftasinda filesi silip kaçtığınız dedigin server arkadia2ydi ve turkl**** isimli bilisim tarafindan filesimiz silindi ve acc larimiz paylasildi bizlik bir durum yoktu bunu bizi taniyan herkes biliyor mercure2 8 ay açık kaldı ve askerde olduğumdan dolayı ilgilenilmediğinden kapandı lamı cimi yok ben dosdoğru bir insanım demiyorum ama burda boş yapmayada gerek yok,he okadar çok takip etmeyi seviyorsan Ocak ayında mercure2yi tekrar açıcam ne olup ne bitiyor takip etmesen bile illaki duyarsın,
Adam yapmis paylasmis filesi burdaki olan olay ekipteki kisileri ilgilendirir kimse gelipte yok şu söyle yok bu böyle diyemez demeye haklarının olduğunu düşünmüyorum, isteyen 3 haftada files yapar isteyen 3 senede yapar oyun açar.
Bu nasıl bir ahlaksızlık ve nasıl bir yorumdur anlamış değiliz. Bilişim tarafından filesiniz neden silinsin? Firma sizden para kazanmıyor mu? Saçma sapan yorumlar yapmayın lütfen. Her müşteriye yıllardır eşit davranıyoruz. Kimse ayrıcalıklı veya bir diğer müşteriden az değerli değil. Böyle bir iddianız varsa yasal merci'lere başvurunuzu yapın. Müşterinin isteği dışında firmaların suncuulara erişmeleri veya networklerini dinlemeleri TCK madde 243/4 gereğince suçtur ve hapis cezası vardır. Klavye başında gereksiz karalama kampanyaları yerine bu tür bir suç işlenmiş ise gerekli şekilde suç duyurusunda bulunun. Ortaklarınızla aranız bozulduğu zaman, ortağınız filesinizi sildi diye firmaya suç atıp burada ahlak cellatlığı yapmayın. Ayrıca bu yaptığınız da iftira ve aynı şekilde suçtur. En kısa süre içerisinde tarafınıza da suç duyurusu yapılacaktır sakın peşini bırakacağız zannetmeyin. Böyle bir iddianız var madem buraya kanıtlarınızı da eklerseniz herkes aydınlansın. Böyle bir şey bir çalışanımız tarafımızdan yapıldıysa en başta bunu biz öğrenmek isteriz ve en başta da bu işin peşine de biz düşeriz. Her müşterinin güvenliği firmamız tarafından sağlanmakta ve müşteriler yalnızca talep etmesi durumunda sunuculara bağlantı yapılmaktadır. Boş laf etmek yerine kanıtlarınızı bekliyor olacağız.

Düzenleme : Yapılan kontrol üzerine Şahsın, 16 Ağustos 2017 tarihinde 1 aylığına 20 TL'lik VDS almış olduğu ve başka hiçbir alışverişimizin olmadığı görülmüştür..
1-) Siz müşterileri 20 TL'lik VDS üzerinde mi tutuyorsunuz
2-) O kadar büyük oyunlara ev sahipliği yapan firmamız sizin 20 TL'lik VDS üzerindeki oyununuzun filesini silmeye mi tenezzül edecek?
3-) Hangi müşterinin hangi oyunu barındırdığını geçtim, hangi oyunun hangi IP üzerinde barındığını takip eden, para kazandığı müşteriden para kazanmak istemeyen ve bu sebeple oyunlara müdahale eden bir firma olduğumuzu falan mı düşünüyorsunuz? Durum buysa psikolojik sorun var demektir.

Son Açıklama : Biz hangi müşterinin hangi oyunları barındırdığını veya metin2 üzerindeki oyun ismini bile bilmiyoruz. Hatta bir çok referans soran müşterimiz olduğunda da aynı şekilde cevap veriyoruz. Bir çok oyunun bizde barındığını genelde yeni sunucu almak için gelen ve "xxx oyunu da sizde barınıyomuş, sunucu fiyatı alacaktım" talebiyle gelen müşterilerden öğreniyoruz. İnsanlara iftira atmak kolaydır ancak vergi mükellefi ve tüzel firmalara iftira atmanın bedeli ağırdır.
Kimseyi bu şekilde ifşalamak istemezdik ancak yazılanlar yenilir yutulur cinsten değil. Hatta çapulcu gibi itamlarınızdan sonra bizden hizmet almak için yalvarışlarınızın SS'ini atmak farz oldu. Bu sizi SON KEZ muhattap alışımız olsun madem. Konuya ek bir yorum yazılmayacaktır. Ekran görüntüleriyle neyin ne olduğu ve daha my.cnf bile derlemeyi bilmeyen şahsın kendini ne kadar bilgili gördüğü, sanıyorum ki üyeler tarafından net bir şekilde egonun portresi olarak tanımlanacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 23870
Ekli dosyayı görüntüle 23871
Ekli dosyayı görüntüle 23872
Ekli dosyayı görüntüle 23873
Ekli dosyayı görüntüle 23874
Ekli dosyayı görüntüle 23875
Ekli dosyayı görüntüle 23877
Ekli dosyayı görüntüle 23878
Bu arada lütfen beni bir dinleyin:

Ben Bizepsim hesapim banlandi cünkü yabanci birisine küfer ettim. Ama bu insanlar hak ediyor adam gitmis benim paylastigim düzenlenmis dosyalari indirip, login sorununu cözüp satmaya baslamis, insanlik var mi sizde? Yarin yada birkac gün sorna zaten 10000% paylasilicak böyle üyeler niye banlanmiyor adam bu forumda neyapiyor ? Tamam oglum girmisin, paylasmicaksan cözümünü daha ne istiyorsun? Eti cici bebe biscuit mi verim sana ? Cok sacma vallahi ben burda moderatör olsaydim böyle insanlarin kalmaya chansi biline olmasdi

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 8, Üye: 6, Misafir: 2)