• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Kaynak ikonu

## ERİC BLOODAXE ## ALTYAPI SERVER FİLES (OFFLINE SHOP) ## 1

4.70 yıldız(lar) 18 Oy
indirmek için izniniz yok
Konu Sahibi
Konu Sahibi

Eric Bloodaxe

Özgürsün, onun için mahvoldun.
Konular
57
Reaksiyon Skoru
1,139
Başarım Puanı
227
MmoLira
186
DevLira
7
En İyi Cevap Puanı
19
Takipçiler
1
böyle bir files yapmışsın nasıl diyorsun sen : yoğun olduğumdan dolayı unuttuğumu ve bu nedenle tam güncelleme vermek zorunda kaldığımı belirttim. : bizde ne yoğunluklarda filesi hizaya getirmeye çalışıyoruz az çok anlarsın sana diyorum ki önemli bir şey var mı açık mı fixledin ne yaptın en azından aklındakileri yaz ama yok neyse...
Yaptığım düzenlemeler fazla olduğu için bilgi vermedim fakat çok istiyorsanız bilgi vereyim;
char.cpp üzerinde kod hataları giderildi.
input'lar baştan kontrol edildi ve kod hataları giderildi.
SQL üzerinde player databasesinde shop_item ve shop_cost tabloları üzerinde değişiklikler yapıldı.
Envanter içine Paket butonu entegre edildi.
İçgörü Küresi hatası giderildi.
Kendi marketinden item almak engellendi.
CONFIG'ler temizlendi ve locale_string.txt içeriğine ekleme yapıldı.
Şu anda aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe cevabınızı alıntılayarak bildiririm.
İyi forumlar.

sahsi2506

Level 4
Konular
6
Reaksiyon Skoru
20
Online Süresi
17g 12s 13d
Başarım Puanı
94
MmoLira
203
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
Files çok temiz çok güzel görünüyor teşekkürler, Hamle atınca hp sorununu fixleyince ek olarak koyabilir misiniz ekleyelim biz de :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi

Eric Bloodaxe

Özgürsün, onun için mahvoldun.
Konular
57
Reaksiyon Skoru
1,139
Başarım Puanı
227
MmoLira
186
DevLira
7
En İyi Cevap Puanı
19
Takipçiler
1
Files çok temiz çok güzel görünüyor teşekkürler, Hamle atınca hp sorununu fixleyince ek olarak koyabilir misiniz ekleyelim biz de :)
Ben teşekkür ederim, tabii bildiririm. V2 çalışmaları başladı 40k ile gelen tüm güncellemeler sağlıklı bir şekilde kaldırılıyor Kemer sistemi hariç. Umarım V2 içinde düşünceleriniz böyle olur.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)