• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Kaynak ikonu

## ERİC BLOODAXE ## ALTYAPI SERVER FİLES (OFFLINE SHOP) ## 1

4.70 yıldız(lar) 18 Oy
indirmek için izniniz yok

Eric Bloodaxe

Özgürsün, onun için mahvoldun.
Konular
56
Reaksiyon Skoru
1,127
Başarım Puanı
227
MmoLira
171
DevLira
7
En İyi Cevap Puanı
19
Takipçiler
1

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle. DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Merhaba arkadaşlar.
Üzerinde çalıştığım bir altyapı filesi sizlerle paylaşmak istiyorum.
Çok fazla laf kalabalığı yapmak istemiyorum direkt içeriğini anlatmaya geçiyorum.
Bilinen tüm açıklar ve hatalar %99 fixlenmiştir.
Herhangi bir 'warning' ve 'syserr' ile karşılaşmadım, karşılaşırsanız konuya cevap olarak yazın destek olurum.
İçeriğinde ekstra olarak sadece Great Offline Shop'un güncel sürümü bulunmaktadır ve tüm fonksiyonları hatasız bir şekilde çalışmaktadır.
Python sürümü: 2.7
Granny sürümü: 2.9
GCC sürümü: 4.9

Files Dosyaları
Virüs Taraması

MySQL Bilgileri;
User Name: root
Password: dev

Bir teşekkürü çok görmeyip forumda paylaşım yapan herkesi daha fazla paylaşıma teşvik edebilirsiniz.
Hayırlı kullanımlar diliyorum.

Unutmadan desteklerinden dolayı
@*Alperen Sönmez* adlı arkadaşıma teşekkür etmek isterim.

Görseller:

Son düzenleme:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

hangi birini çekeyim src pack game mysql hepsini güncellemişsin
Ben size anlatamadım sanırım. Burada yararlanmanız için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz fakat öyle gözüküyor ki siz oradan buradan gelen çöp fileslerle yolunuza devam etmek istiyorsunuz. Ben yoğun olduğumdan dolayı unuttuğumu ve bu nedenle tam güncelleme vermek zorunda kaldığımı belirttim. Bu forumda paylaşımcı insanların heveslerini kırmayın ki sizlerde daha iyi şeyler görebilesiniz. Fark ettiyseniz her konuda destek sağlıyorum filese ben. Paylaşıp geçebilirdim fakat insanlar yararlansın istiyorum ki satıştaki birçok filesten fazlasıyla iyi bir files. Bilmenizi isterim ki hala destek sağlıyorsam sizler için uğraşıyorumdur.
adam daha fixlememiş paylaşılan great offlineshop konusunda buna açık dendiği için kapatılmıştı düzenleme yetkisi kapatılana kadar playerlar için size göre ufak olabilir ama bildiğiniz açık bu düzeltilene kadar kapatılmasını talep ediyorum bende madem sorunu çözecekmiş arkadaş nasıl çözeceğini merak ediyorum aynı zamanda :)
Merhaba,

01.01.2020 Tarihi itibari ile konuyu incelemek vb. nedenlerden dolayı konu kapatamıyoruz.
Benzeri konulara süre verip sorunun çözülmesini vb. istiyoruz. Ve bu o açıklı konulardan değildir.
Israr ile offshoptaki buga açık diyebilirsiniz. Alt yapı ve offshopta ufak bir bug var. İsteyen offshop kaldırır, isteyen düzenlemeyi kapatır.
Konuya bug ile ilgili ufak bir not düşüyorum. Kapatılması gerektiğini uygun görmedim. İsteyen istediği şekilde kullanabilir.

İyi Forumlar.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)