• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Kaynak ikonu

## ERİC BLOODAXE ## ALTYAPI SERVER FİLES (OFFLINE SHOP) ## 1

4.70 yıldız(lar) 18 Oy
indirmek için izniniz yok
Konu Sahibi
Konu Sahibi
Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe

Özgürsün, onun için mahvoldun.
Konular
56
Reaksiyon Skoru
1,127
Başarım Puanı
227
MmoLira
171
DevLira
7
En İyi Cevap Puanı
19
Takipçiler
1
hangi birini çekeyim src pack game mysql hepsini güncellemişsin
Ben size anlatamadım sanırım. Burada yararlanmanız için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz fakat öyle gözüküyor ki siz oradan buradan gelen çöp fileslerle yolunuza devam etmek istiyorsunuz. Ben yoğun olduğumdan dolayı unuttuğumu ve bu nedenle tam güncelleme vermek zorunda kaldığımı belirttim. Bu forumda paylaşımcı insanların heveslerini kırmayın ki sizlerde daha iyi şeyler görebilesiniz. Fark ettiyseniz her konuda destek sağlıyorum filese ben. Paylaşıp geçebilirdim fakat insanlar yararlansın istiyorum ki satıştaki birçok filesten fazlasıyla iyi bir files. Bilmenizi isterim ki hala destek sağlıyorsam sizler için uğraşıyorumdur.

rıpazHaa

Level 2
Konular
8
Reaksiyon Skoru
11
Başarım Puanı
27
MmoLira
68
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
0
Ben size anlatamadım sanırım. Burada yararlanmanız için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz fakat öyle gözüküyor ki siz oradan buradan gelen çöp fileslerle yolunuza devam etmek istiyorsunuz. Ben yoğun olduğumdan dolayı unuttuğumu ve bu nedenle tam güncelleme vermek zorunda kaldığımı belirttim. Bu forumda paylaşımcı insanların heveslerini kırmayın ki sizlerde daha iyi şeyler görebilesiniz. Fark ettiyseniz her konuda destek sağlıyorum filese ben. Paylaşıp geçebilirdim fakat insanlar yararlansın istiyorum ki satıştaki birçok filesten fazlasıyla iyi bir files. Bilmenizi isterim ki hala destek sağlıyorsam sizler için uğraşıyorumdur.
bizde anlatamıyoruz sanırım senin gibi bizde emek vererek bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ki bunu sende biliyorsun en azından dosya adlarını bile belirtsen yeter 10-20 gün geçiyor üstünde güncelleme atıyorsun bilgili bir insan olsa mesela düşün 10gün içinde neler ekler sen bi atarsın güncelleme sil baştan ben sana bir şey demiyorum ama yanlışın şurda 1.de neyse 2.dede aynı şeyi yaptın filesi sildirdin bana helal olsun kullananı... ve bu böylede devam edecek sen devamlı güncelleme atıp tek bir not almayacaksın açık mı fixledin önemli bi fix mi diyoruz onada cevap yok neyse iyi forumlar... SÖZ SÖYLENİR TUTMAK İÇİN

Son düzenleme:
Konu Sahibi
Konu Sahibi
Eric Bloodaxe

Eric Bloodaxe

Özgürsün, onun için mahvoldun.
Konular
56
Reaksiyon Skoru
1,127
Başarım Puanı
227
MmoLira
171
DevLira
7
En İyi Cevap Puanı
19
Takipçiler
1
bizde anlatamıyoruz sanırım senin gibi bizde emek vererek bir şeyler yapmaya çalışıyoruz ki bunu sende biliyorsun en azından dosya adlarını bile belirtsen yeter 10-20 gün geçiyor üstünde güncelleme atıyorsun bilgili bir insan olsa mesela düşün 10gün içinde neler ekler sen bi atarsın güncelleme sil baştan ben sana bir şey demiyorum ama yanlışın şurda 1.de neyse 2.dede aynı şeyi yaptın filesi sildirdin bana helal olsun kullananı... ve bu böylede devam edecek sen devamlı güncelleme atıp tek bir not almayacaksın neyse iyi forumlar... SÖZ SÖYLENİR TUTMAK İÇİN
Kullanmak veya inanmak zorunda değilsiniz. "Kullananı..." gibi konuyu olumsuz yönde etkileyecek cevaplar yazmamalısınız. Ben size burada ücretli bir hizmet sunmuyorum. Olumlu yönde etkilemek için olumsuzluklara sebep olmuş olabilirim. Bunun için özür dilemeyi de bilirim.

rıpazHaa

Level 2
Konular
8
Reaksiyon Skoru
11
Başarım Puanı
27
MmoLira
68
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
0
Kullanmak veya inanmak zorunda değilsiniz. "Kullananı..." gibi konuyu olumsuz yönde etkileyecek cevaplar yazmamalısınız. Ben size burada ücretli bir hizmet sunmuyorum. Olumlu yönde etkilemek için olumsuzluklara sebep olmuş olabilirim f
böyle bir files yapmışsın nasıl diyorsun sen : yoğun olduğumdan dolayı unuttuğumu ve bu nedenle tam güncelleme vermek zorunda kaldığımı belirttim. : bizde ne yoğunluklarda filesi hizaya getirmeye çalışıyoruz az çok anlarsın sana diyorum ki önemli bir şey var mı açık mı fixledin ne yaptın en azından aklındakileri yaz ama yok neyse...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)