• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Freebsd 11.1 Source Compile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gavurcu

Level 2
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
69
DevLira
9
neyin atarından bahsediyorsun adama 11.1 le uğraşmasın diye 11.2 64 bitin linkini attım son söylediğimde 13 demiş onun olmadığı uyarısını yaptım artı forumda eksik gördüğüm server extern güncellemesi hakkında tavsiyesinde bulundum bu forumda anlama kıtlığı ve yanlış anlama sorunu olan sürüyle insan var umarım bu dediklerimi anlamışsınızdır siz onlardan değilsinizdir gelişmiş firewal sisteminden tut server extern güncellemesine piyasada bulunan çoğu sistemin sorunsuz hala getirilip optimize edilmiş hallerine kadar öyle çok şey var ki paylaşabileceğim forumda doğru düzgün insan olmadığı için paylaşma iyilik yapma ihtiyacım olmuyor ancak yön ve tavsiye verebiliyorum
he he bak burda ne var https://download.freebsd.org/ftp/snapshots/i386/i386/ISO-IMAGES/13.0/

Konu Sahibi
Konu Sahibi
E

enes559

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
123
DevLira
9
stabil sürüm değil sorun çıkarma ihtimali yüksek çünkü gelişim aşamasında henüz çıkmadı
çıkmamış şeyi çıkmış gibi niye kullanalım ki kafamızı ağrıtabilir
Sunucu için kesinlikle kullanılmaz. Ama derlemede sorun çıkarmıyor

ssembol61

Level 1
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
43
DevLira
0
Derlemede 11.1, 11.2, 12 veya 13 sürümlerini kullanmanın bir avantajı varmı? Yani yeni sürüm kullanmak derleme hızını vs. arttırıyor mu ?
Daha hızlı derler ek olarak şunuda belirtiyim eğerki derleme işlemini 9.2 yapıyorsunuz diyelim filesi 10.2 kurarsanız sorun yaratır bu nadir olur ama olur yarattığı sorunda yüksek onlinede olur ve 3-4 günde bir core verir kendi kendine verdiği corenin içeriği boştur sadece lib hatalarını gösterir fakat bir hata yoktur bu yüzden neyle derliyorsanız makinenizdede onu kullanın bu tecrübeyide her yerde edinemezsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...