• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışıyor [Metin2 Pvp] Wallhack, Pro Damage, 7x (Wait Damage)

HarunCsknn

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
0
MmoLira
2
DevLira
0
Son 3 Haftadır Hilede Open Handle Vs vs Tarzda Hata Vermektedir ve Hile Maalesef Artık Çalışmamaktadır 10 Farklı Pvp Serverde Denenmiştir Çalışmamaktadır. Kısa Zamanda Güncellenmesini Rica Eder İyi Forumlar Dilerim.

rapci46

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
1
MmoLira
6
DevLira
0
Yukarıdaki Harun Adlı Kullanıcı Gibi Aynı Hatayı Bende Almaktayım.Bazı Serverlarda içindeki inject starterla beraber giriş yapamaz oldum.Kısa Zamanda Lalakerdan Kontra Atak yapmasını bekliyorum Kolay Gelsin İyi Forumlar.

mucahiteh

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
6
MmoLira
14
DevLira
0
Yukarıdaki Harun Adlı Kullanıcı Gibi Aynı Hatayı Bende Almaktayım.Bazı Serverlarda içindeki inject starterla beraber giriş yapamaz oldum.Kısa Zamanda Lalakerdan Kontra Atak yapmasını bekliyorum Kolay Gelsin İyi Forumlar.
O çalıştırmaya çalıştığınız çoğu pvp %80 90ı yine kendi hile koruma programı ile korunmaktadır anladın o yüzden kontra atak fln bekleme.