• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    Avast Antivirus İndir

    Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


metin2 süper son muhteşem hile

erksev

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
11 Nis 2009
Konular
1
Mesajlar
4
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINnasssınız iyimisimiz alın size metin2 hile:

hile felan yok muhahahaha

adam gibi çalışan hile varsa adam gibi yazın çalışıyor felan hikaye hepsini denedim hiçbirisi çalışmıyor
adam mı kekliyorsuz. varsa hodri meydan
 

xxbarosxx

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
17 Eki 2008
Konular
0
Mesajlar
10
Beğeniler
0
MmoLira
0
DevLira
0
#2
multihack selector 4.1 çalışıor ama çekme yoq bende çekmeyi arıorum firewalla çalışıor dedi arkadaşım onu bulcam bu sitede warmış. yardım plss
 
Üst