Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Destiny 2'de Matt Helsom Haracı Nerede Bulunur ?

xKehanet

Sıradışı Yönetici
Ticaret - 0%
0   0   0

KAFKAS2 MUHTEŞEM OYUN YAPISIYLA 27 KASIM'DA AÇILIYOR. 8. YILA ÖZEL ETKİNLİKLER, GLOBAL OFFLINE SHOP VE PEK ÇOK YENİLİK İLE SİZLERLE!DETAYLI TANITIM İÇİN HEMEN TIKLAYIN!Merhaba turkmmo okurları ve oyun severler :) Sizlere Destiny 2 oyununda Matt Helsom Haracı nerede bulabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğim. Destiny 2'de oyuncuların keşfedebileceği bir Matt Helsom haracı var. Bu rehber, oyuncuların onu kozmos içinde bulmalarına yardımcı olacaktır. Destiny 2, oyuncuların karanlığın üstesinden gelmek ve yol boyunca temiz silahlar ve kozmetikler bulmak için birlikte çalışabilecekleri, yağma tabanlı bir nişancı oyunudur. Oyun, bağımsız bir oyun olmaktan çok bir hizmet olsa da, oyunda neredeyse her yıl yeni ve büyük genişlemeler çıkaran çok fazla deneyim var. Bu genişletmelerin her biri, Destiny 2 dünyalarını geliştirmeye devam ediyor ve oyuncuların deneyimlemesi için tonlarca yeni içerik ekliyor. Oyun, son zamanlarda oyunda geliştiricilerinden Matt Helsom'a saygı duruşunda bulundu. Oyuncular, Destiny 2'de Matt Helsom haraçını bulabilecekleri yer.


Matt Helsom, Destiny 2, Crash Bandicoot N.Sane Trilogy ve Tony Hawk'tan Pro Skater 1 + 2 gibi oyunların arkasındaki stüdyo Vicarious Visions rolünde Kıdemli Çevre Sanatçısıydı. Matt Helsom, Vicarious Visions'da Kıdemli 2D olarak neredeyse 9 yıl çalıştı. ve 3D sanatçı ancak 45 yaşında vefat etmişti. Tony Hawk'tan Pro Skater, geçtiğimiz günlerde spor salonuna Okul düzeyinde onun adını vererek adını ve çalışmalarını anımsatmıştı. Şimdi, Destiny 2 , Matt Helsom'u hatırlamak ve hafızasını sonsuza kadar canlı tutmak için benzer bir şey yaptı. Destiny 2'de oyuncuların Matt Helsom'a saygılarını sunabilecekleri yer burası .Destiny 2'De Matt Helsom Haracı Nerede Bulunur?

Oyuncunun bu konuma erişmek için oyundaki en yeni güncellemeye ihtiyacı olacak. Bu yapıldığında, oyuncu Ava'nın Mars'ta bir sinyal bulduğunu bulmak için oturum açacaktır. Mars'a gidin ve Braytech Futurescape iniş bölgesine inin. Buradan, Aurora Reach'i bulmak için Ana içeride olan yapılardan geçin. Oynatıcının içinden geçebileceği bir tüp olacaktır. Takip edin ve çıktıktan sonra sağa dönün. Üzerine 6A boyalı bir kapı olacaktır. İçeride oyuncuların erişebileceği bir terminali olan küçük bir ofis olacak. Erişim, bir Egzotik Şifre sağlayacaktır ve oyuncu, Helsom'un Anıları belgesini okuyabilecektir.

Destiny 2'nin gelişimine bu kadar dahil olan birinin vefat etmiş olması inanılmaz derecede üzücü olsa da, bu onun hafızasını canlı tutmanın sağlıklı bir yoluydu. Bu dünyaları gerçeğe dönüştürmek için arkasındaki beyin geliştiriciler olmadan oyunlar hiçbir şey değildir. Matt Helsom'un iş arkadaşlarının çoğu, her zaman hatırlanacağından emin olmak için zamanı ve çalışma saatlerini koydu. Huzur içinde yat, Matt Helsom.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst