Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Konukapatilsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

N Can

Level 2
Ticaret - 0%
0   0   0
Firma ile daha once çalışma fırsatım olmadı fakat hizmet alan bir kaç tanıdığım olmuştu her hangi bir sıkıntı veya olumsuz yorum ile karşılaşmadım ayrıca kampanyalı paketler konusunda oldukça bonkör davranilmis ... Orta çaplı bir proje için neden olmasın diyilecek sayılı firmalardan birisi sanırım. Başarılar dilerim

Konu Sahibi
Konu Sahibi

IlinerTeknoloji

Level 3
Ticaret - 66.7%
2   1   0
Firma ile daha once çalışma fırsatım olmadı fakat hizmet alan bir kaç tanıdığım olmuştu her hangi bir sıkıntı veya olumsuz yorum ile karşılaşmadım ayrıca kampanyalı paketler konusunda oldukça bonkör davranilmis ... Orta çaplı bir proje için neden olmasın diyilecek sayılı firmalardan birisi sanırım. Başarılar dilerim
yorumunuz için teşekkür ederim

Ticaret - 0%
0   0   0
@lanetadam

Az önce yorum atmıştım kötülemeden karalamadan bölüm kuralları gereğince eleştiri yapmakta özgürüz kurallarda'da mevcut.Yorumu silmezseniz sevinirim konuya ayrıca kanıtlarda bırakıyorum şikayet konusuda açılmış tüm detaylar paylaşılmıştır ve paylaşılmaya devam edilecektir.

Büyük projeler düşünmeyin, patlarsınız firmadan hizmet alan ve kesinlikle tavsiye etmeyen birisiyim.Firma sözünün arkasında durmayan sunucuyu almadan önce bana hertürlü sorunda yardımcı olabileceğini hemen ulaşabileceğimi vaad etmiş bizde işlemlere devam ettik sunucu alımını gerçekleştirdim ancak bir kez bile kendisiyle sesli görüşemedim yaşının küçük oldugunu düşündüğüm bu arkadaşla bir yola girdik kendisine güvendik hayatımızın hatasını yaptık sunucu açılışından itibaren 5 dakika içinde düştü sununucu değerleri %250 cpularda çalışıyordu kendisine bunun neden böyle oldugunu sordugumda bana saldırıdan dolayı vb diye bahaneler üretti oysaki sunucu çok dandik ve çok doluydu.

Kesinlikle bu firmayi kimseye önermiyorum kendim çalışmayı sonlandırıyor kimseyede kesinlikle çalışmasını önermiyorum !

Tüketici hakem heyeti, CİMER 'e gerekli şikayetlerimi yaptım yakın zamanda sonuçlanır biz yandık siz yanmayın.
Öncelikle diğer konuda da aynı mesajı yazdığınızdan dolayı orada ki mesajınızı kaldırdım ve buradan yanıt vereceğim. Evet yaşadığınız tecrübeleri aktarabilirsiniz burada bir sorun yok fakat burada istediğimiz eğer bir olay yaşadıysanız bunları kanıtlarıyla ilgili sunmanız ki "kanıtsız karalama" veya "kanıtsız övgü" olmasın. Sizde kanıt eklemişsiniz lakin anlattığınız konuyu tam olarak destekleyecek nitelikte değiller. Muhtemelen bu sebeple mesajınız silinmiştir, diğer bir olan puanlamayla ilgili olarakta bizzat ben kendim ilgileneceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)