Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

lanetadam
Ticaret Puanı:
0%
Reaksiyon Skoru
2,187
Alınan Puanlamalar
7

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler En İyi Cevaplar Madalyalar Hakkında Envanter Alınan Puanlamalar Ticaret İstatistikleri

• Rank başvurusunu 15 gün önce yaptık ve mevcut şikayetmizi çözdük hala turkmmo yöneticileri bakmıyor artık biri ilgilendirse sevineceğiz .
    4 gün aralıklarla durumun ne olduğunu sorduğum da geri yapılan tek dönüş şikayet konusu için onay bekliyoruz oluyor.
    Zaten çözülmüş kapatılmış bir şikayet daha neyin onayını beklediğimi anlamadım. Geri dönüş bile alamıyorum durum hakkında yazdığım da.
    bu işin rankımla ilgisi ne dolandırıcılık yok küfür var ???
    ( Manji )
    ( Manji )
    Rank Sadece Dolandırıclık Yapılıyor Diye Alınmıyor . Eğer Öyleyse Tüm Hosting Şirketleri Müşterilere Full Küfür Etsin Ve İşlem Yapılmasın. Ayrıca Rank Alırken TurkmmoFirma.html Kurallarınca.

9-Forum üzerindeki anlaşmazlıklarda Turkmmo.com yönetiminin hakemliğini kabul ediyor ve çıkacak sonuçlara itiraz etmeyeceğimizi kabul ediyoruz,
    Marmarasunucu
    Marmarasunucu
    dostum dolandırıcılık yok burada böyle bi saçmalık olamaz ban ve mesajlar whatsapp mesajları bu geçersiz olması lazım birde senmi öğretiyosun bize kuralları . işine bak
    ( Manji )
    ( Manji )
    Dolandırıclık olup olmaması önemli değil . Rank sadece dolandırıclık yapılıyor diye alınmaz . İlk önce yazdığımı iyi oku . Rank alırken turkmmo'nun verdiği karara itiraz etmiyeğimizi garanti ediyoruz yazıyor . ve karar bu şekilde verilmiş yapılacak birşey yok .
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…