Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Set 3 S-A-B Tier Şampiyonlar

CaanibaL

morsmordre
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
  • 2. Kullanıcı Başlık Tasarımı Yarışması
  • 11. Masaüstü Yarışması
  • 4. Profil Kapak Fotoğrafı Yarışması

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Erken Oyun Sahfası

TFT'de erken oyun çok önemlidir. 1 maliyet birimi ile alabileceğiniz şampiyonları 2 ve 3 yıldız haline getirmek çok daha kolaydır. Ucuz şampiyonların seviyelerini arttırarak oyunun erken safhasında öne çıkarak hem daha çok altın kasabilir hem de can puanlarını koruyabilir.

Screenshot_2.jpg

Orta Oyun safhası

Orta oyunda 3 ve 4 paralık birimleri havuzuna ekleyebilirsiniz. Bu aşamada seviye 1-2 olmaları normaldir. Havuzunuzdaki bu birimlerin çoğu sizi erken oyunda topladığınız şampiyonlarla birlikte kompozisyonunuzun temelini oluşturacakladır.


Screenshot_3.jpg


Oyun Sonu

Geç oyunda, efsanevi yani 5 paralık birimleri havuzunuza eklemelisiniz. 5 Parlaık birimlerin sayıları çok fazla olmadığı için ne kadar erken toplarsanız onları 2 seviye yapmanız o kadar kolaylaşır. İtemlerinizi ve kompozisyonunuzu bu efsanevi birimlere göre ayarlarsanız oyunun sonunda sıralamanız üst sıralarda olacaktır.

Screenshot_4.jpg


 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst