Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Metin2 Sınırsız İstiridye Yapma Bugu / Nasıl Yapılır ?

4.00 yıldız(lar) 4 Oy

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Moderator
VIP Üye
Dergi Editörü
Turnuva
Konular
1,249
Reaksiyon Skoru
1,372
Online Süresi
83g 14s 3d
Başarım Puanı
297
Madalyalar
0
MmoLira
1,354
DevLira
-57
En İyi Cevap Puanı
20
Takipçiler
1
Merhaba Turkmmo Ailesi.

Dün Geceden bu yana herkesin dilinden düşmeyen istiridye bugu hakında bir kaç açıklama sunacağım size. Öncelikle bug bulunduğundan beri şu an'a kadar metin2 tr yönetiminden bir açıklama yapılmadı. İstiridye bugu yapılarak bir çok karakter köylerin ortasına inciler bırakmaya başladı beli başlı videolar bulunmakta onlarıda sizlerle paylaşacağım kanıt olarak. İlk önce bu bug için ne gerekiyor onu belirtelim M2bob hile programı gerekiyor ve ardından yapılması gereken altın balık yakalanıp envanterler doldurmak gerekiyor envanterler dolduktan sonra M2bob ise balıkları açmak için otomatikmen tıklıyor envanter dolu olduğu sürece sürekli beyaz inci atıyor ve bu bug hakında henüz yetkililer tarafından bir fix yada açıklama gelmiş bulunmuyor sadece kısa bir anlatım ile sizlerleri bilgilendirmek istedim.

Gelelim Videolara.

Son düzenleme:

Flusya23

Level 5
TM Üye
Üye
Konular
56
Reaksiyon Skoru
117
Başarım Puanı
94
Madalyalar
0
MmoLira
435
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
8
Takipçiler
1
Merhaba Turkmmo Ailesi.

Dün Geceden bu yana herkesin dilinden düşmeyen istiridye bugu hakında bir kaç açıklama sunacağım size. Öncelikle bug bulunduğundan beri şu an'a kadar metin2 tr yönetiminden bir açıklama yapılmadı. İstiridye bugu yapılarak bir çok karakter köylerin ortasına inciler bırakmaya başladı beli başlı videolar bulunmakta onlarıda sizlerle paylaşacağım kanıt olarak. İlk önce bu bug için ne gerekiyor onu belirtelim M2bob hile programı gerekiyor ve ardından yapılması gereken altın balık yakalanıp envanterler doldurmak gerekiyor envanterler dolduktan sonra M2bob ise balıkları açmak için otomatikmen tıklıyor envanter dolu olduğu sürece sürekli beyaz inci atıyor ve bu bug hakında henüz yetkililer tarafından bir fix yada açıklama gelmiş bulunmuyor sadece kısa bir anlatım ile sizlerleri bilgilendirmek istedim.

Gelelim Videolara.

Paylaşım için teşekkürler. Bende dün akşam gördüm şu videoyuda inceleyebilirsiniz.
7.saat 26.dk

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Karahаn

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Moderator
VIP Üye
Dergi Editörü
Turnuva
Konular
1,249
Reaksiyon Skoru
1,372
Online Süresi
83g 14s 3d
Başarım Puanı
297
Madalyalar
0
MmoLira
1,354
DevLira
-57
En İyi Cevap Puanı
20
Takipçiler
1
Paylaşım için teşekkürler. Bende dün akşam gördüm şu videoyuda inceleyebilirsiniz.
7.saat 26.dk
Rica ederim ekleme yaptığınız için tşkler konuya dahil ediyorum

kral123c

Level 4
TM Üye
Konular
10
Reaksiyon Skoru
3
Online Süresi
15s 31d
Başarım Puanı
75
Madalyalar
0
MmoLira
53
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Peki denedinmi başkan bug tamamen o yöntemlemi oluyor yoksa sadece bir düşüncemi o ona göre bizde faydalanalım :)

Flusya23

Level 5
TM Üye
Üye
Konular
56
Reaksiyon Skoru
117
Başarım Puanı
94
Madalyalar
0
MmoLira
435
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
8
Takipçiler
1
Peki denedinmi başkan bug tamamen o yöntemlemi oluyor yoksa sadece bir düşüncemi o ona göre bizde faydalanalım :)
Karahan'ın dediği yöntem değil bence. Neden dersen beyaz inci atmıyor istridye atıyor ayrıca başka bir şeylerde atıyor. Bana göre açılan neyse artık sandık mıdır nedir o azalmıyor hile sayesinde

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)