Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

ExtremGame Nasıl Bilirsiniz?

5.00 yıldız(lar) 4 Oy

ExtremGame

Level 1
Hosting Yetkilisi
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
7
Online Süresi
8s 27d
Başarım Puanı
10
Madalyalar
0
MmoLira
37
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
Herkese iyi forumlar,
Uzun yıllardır, sadece oyun seköründe hizmet vererek, bir yerlere geldiğimizi düşünüyoruz.

Son zamanlarda foruma da giriş yaparak bir çok müşterinin taleblerinin sonunda bizleri şımartacak mesajlar görüyoruz. Tabii ki bunların arasında bizi kıracak olanlar da olabilir.

Kendimizi daha ileriye taşımak ve gerektiğinde eksiklerimizi görebilmek için almış olduğumuz bu kararda, bu konu altında müşterilerimizin tüm olumlu veya olumsuz bütün yorumlara açık olduğumuzu belirterek, görüşlerinizi bekliyorum.

Teşekkür eder, iyi hayatlar dilerim...

6 aylık kampanyalı sunucu sipariş verdik şu anlık sorun yok umarım ileride de olmazi. 7/24 destek verdiğini söyleyen her firma bana boş gelirdi bu firma ise gerçekten günün 24 saati nasıl aktif oluyorlar ve nasıl oyun içi destek sağlayabliyorlar anlayabilmiş değilim. Özellikle çalışanı Ertuğrul bey her konuda beni aydınlatıyor. Teşekkür ederim :)
Oyun içi destek harika olmuş günümüz bilişimlerinin yapamadığı bir çok işi başarmış bir firma öneririm.
Bende buraya birşeyler soylemek istiyorum cidden iyiki boyle bi bilişim var ne konuda olsa üzmüyorlar diger sunucular gibi adamlar benim işim haledilsin diye gece 4 kadar acık durdular helal olsun hic bi sunucularda bunu gormemiştim her konuda yardım ve ozelikle oyun ici destek olsun milet gibi para goz bi bilişim degil size de tercih ederim arkadaşalar paranız boşa gitmez tüm sunuculara Extremgame fark atar :) başarılar Extremgame hayırlı bol kazançlar... <3 Halil Şentürk
İşlerinde çok başarılı, yoğunluk var sabaha karşı teslim ederiz demişlerdi 1 saat dolmadı teslim edildi.
Guvenli sitedir hayirli isler
Hayırlı Satışlar , İşinde Başarılı Bir Firma...

Son düzenleme:

26kemal26

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
1
Online Süresi
9s 26d
Başarım Puanı
55
Madalyalar
0
MmoLira
13
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Extremgame den sunucu aldık ilğileri ve oyunla alakaları süper gercekten bu zamana kadar çalıştıgım en iyi bilişimlerden birisi diyebilirim gözünüz kapalı güvenebilirsiniz . İyi forumlar :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
ExtremGame

ExtremGame

Level 1
Hosting Yetkilisi
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
7
Online Süresi
8s 27d
Başarım Puanı
10
Madalyalar
0
MmoLira
37
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
Extremgame den sunucu aldık ilğileri ve oyunla alakaları süper gercekten bu zamana kadar çalıştıgım en iyi bilişimlerden birisi diyebilirim gözünüz kapalı güvenebilirsiniz . İyi forumlar :)
Teşekkürler değerli yorumunuz için :)

cagatay306

Rades2Online
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
51
Reaksiyon Skoru
12
Online Süresi
1g 13s 58d
Başarım Puanı
107
Madalyalar
0
MmoLira
24
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
DİYECEK HİC BİŞEY BULAMIYORUM 10 ÜZERİNDEN 10 ADAMLARDA UYKU YOK 7/24 ACIK BENDE ŞAŞIRDIM İLK DEFA BOYLE İLGİ GORDUM HER KONUDA COZUYORLAR DESTEK ACIYOM 5 DK YA KALMADAN HAZIR DİYORLAR :) OBUR BİLİŞİMLERE PARA KAPTIRMAYIN DİREK GELİN :)

Konu Sahibi
Konu Sahibi
ExtremGame

ExtremGame

Level 1
Hosting Yetkilisi
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
7
Online Süresi
8s 27d
Başarım Puanı
10
Madalyalar
0
MmoLira
37
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
2
DİYECEK HİC BİŞEY BULAMIYORUM 10 ÜZERİNDEN 10 ADAMLARDA UYKU YOK 7/24 ACIK BENDE ŞAŞIRDIM İLK DEFA BOYLE İLGİ GORDUM HER KONUDA COZUYORLAR DESTEK ACIYOM 5 DK YA KALMADAN HAZIR DİYORLAR :) OBUR BİLİŞİMLERE PARA KAPTIRMAYIN DİREK GELİN :)
Öyle demeyelim Halil bey, herkes istediği yer ile çalışabilir, kalite meselesi diyebiliriz. Mübalağa etmesek şımarmayalım sonra :) Teşekkür ederiz değerli yorumunuz için. Hepsini muhteşem insanlar olan ekibimize borçluyuz.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)