• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

500 ASIRLIK M2M FİLESİ MAXMİ

5.00 yıldız(lar) 3 Oy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AykanGames

Level 2
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
21
Online Süresi
7d 5h 31m
Başarım Puanı
34
MmoLira
137
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Teşekkürler.

Corvis

KodlaWeb
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Paylaşımcı
Konular
96
Reaksiyon Skoru
593
Online Süresi
9d 9h 0m
Başarım Puanı
164
MmoLira
189
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
MySQL ;
Game ;
Client ;

Tanıtım :
Paylaşım için teşekkürler zamanında bu filesi kullanarak çok güzel bir server açmıştım. Doslayarın içerinde aktif çalışmayan mapler ve bosslarda var mysql ve game'ye eklemeleri doğru yaparsanız yıl başı, haritası, gnoll kral, 3 krallık haritası ve daha birçok özelliğide kullanabilirsiniz fakat şöyle bir durum var 2 ay kadar önce arşivime göz atarken bu filesa bir bakayım dedim exe artık çalışmıyor nasıl yaparsınız nasıl çalıştırırsınız bilmem ama çalışırsa hala harika bir files.

Not: Bahsettiğim hata aşağıdaki cevapta yazan hata değil hatayla karşılaşırsanız konudan paylaşın bilen çıkarsa herkes faydalanır.

Son düzenleme:

Gellert Grindelwald

MagicLord
VIP Üye
TM Üye
Konular
64
Reaksiyon Skoru
1,161
Başarım Puanı
234
MmoLira
784
DevLira
50
En İyi Cevap Puanı
0
Win7 ve Win8.1 kullanan zatlarda exe .tepki vermez ise tıkladığınızda sistem ayarlarından veri yürütme engellemesi listesine exe yi ekleyin açılır. Vista gibi mağara çağı sistemleri kullanıyosanız buna gerek yok.

Bknz:

skytech63

Level 6
TM Üye
Konular
97
Reaksiyon Skoru
125
Online Süresi
1d 3h 19m
Başarım Puanı
112
MmoLira
25
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
İlk satışta olduğu zamanlar, 50tlye satın almıştım maxmiden hiç unutmam.

Not: kimse kullanmak veya kurmak için zamanını boşa harcamasın.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
Euro Marcovic

Euro Marcovic

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
83
Reaksiyon Skoru
199
Online Süresi
38d 21h 30m
Başarım Puanı
102
MmoLira
269
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Paylaşım için teşekkürler zamanında bu filesi kullanarak çok güzel bir server açmıştım. Doslayarın içerinde aktif çalışmayan mapler ve bosslarda var mysql ve game'ye eklemeleri doğru yaparsanız yıl başı, haritası, gnoll kral, 3 krallık haritası ve daha birçok özelliğide kullanabilirsiniz fakat şöyle bir durum var 2 ay kadar önce arşivime göz atarken bu filesa bir bakayım dedim exe artık çalışmıyor nasıl yaparsınız nasıl çalıştırırsınız bilmem ama çalışırsa hala harika bir files.

Not: Bahsettiğim hata aşağıdaki cevapta yazan hata değil hatayla karşılaşırsanız konudan paylaşın bilen çıkarsa herkes faydalanır.

Exe zaten eski exe normal sifir bi src build edip game db client(misal mainline) kurup girmek ayni mantik zaten direk bu haliyle kullanilmaz bu zamanda binlerce bug sorun cozuldu bu vakte kadar yorum icin tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)