Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Iolo Undercover

Uruk-Hai

Obey your MASTER !
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Konular
2,249
Reaksiyon Skoru
1,247
Online Süresi
27d 8h 29m
Başarım Puanı
320
MmoLira
648
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
1

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

2019/07/18

Sizleri arkanıza yaslanmaya ve eğlenmeye davet ediyoruz, Iolo Undercover.

EM Malachi tarafından

“Siz Bard Iolo'sunuz!”

“Bugün değil, değilim. Ben sadece bir kase güveci olan biriyim. Bu koltuğu benim almamın sakıncası var mı? ”Ozan oturdu. "Bugün nasılsın?"

Feridwyn, karşısındaki oturma izini inceledi. Eski bir şapka, tüylü beyaz saçlıydı ve uzun sakalın arkasında sıcak bir gülümseme vardı. "Ben iyiyim. Sizi Burs'a ne getirdi? ”

Iolo, geçici olarak küçük bir kaşık dolusu güveç yedikten sonra hoş bir sürpriz yaptı. Kase üzerinde çalışmaya başladı. “Burada yapılan iyi çalışmayı duydum ve onu kendim görmek istedim.”

“Şimdiye kadar ne düşünüyorsun?”

“Sanırım açım. İstifleme kasalarından oluşan bir sabahtan sonra hala birçok sorum var. İlk varlık: Bu gerçekten insanlara yardım etmenin en iyi yolu mu? ”

“Birçoğumuz işimizle ilgili şüphelerimi dile getirdi, hatta sevgili bir arkadaşım ama güven gerekli” dedi.

Iolo bir anlığına düşündü. “Bu bana bir hikayeyi hatırlatıyor.”

Bir zamanlar atları yetiştiren ve eğiten bir çiftçi vardı. Bir gün, ahırına girdiğinde bir ses ona şöyle dedi: “Feneri tutan tırnak gevşemiş. İyi bir gust ve o düşecek. ”

Çiftçi kimseyi görmedi, sadece atlarını, ancak fenere gitti ve kontrol etti. Tahta parçası çürümüş ve çektiği zaman çivi düştü. "Teşekkür ederim! Bütün yer yanabilirdi. ”

“Bir şey değil!” Dedi garip ses.

Birkaç gün sonra, çiftçi sabit çatıdaki sedyeyi tamir etmeye hazırlanıyordu. Aynı ses, “Zemin bir rayın altında yumuşak. Tırmandıkça batar ve düşersiniz. ”

Yine, çiftçi atlarından sadece bir kaçını corralda gördü, ama merdiveni kontrol etti. Bir tarafı gerçekten yere batıyordu. "Tekrar teşekkürler! İsminizi öğrenebilir miyim?"

“Birkaç ismim var ama bütün arkadaşlarım bana Smith diyor.”

Birkaç hafta sonra, çiftçi, kendisini uyardığı “O eyeri alma” derken, köydeki seyahat eden bir tüccardan yeni bir eyer satın alıyordu. Donanım çok iyi takılmamış. ”

Çiftçi kayışları kontrol etti ve bir sorun görmedi ve satıcı, hiç kimsenin eyerlerinden birinde sorun yaşamadığını söyledi. Çok iyi bir anlaşma olduğu için çiftçi tavsiyeyi görmezden geldi. “Sanırım eyerlerle ilgili bir iki şey biliyorum.”

Çiftçi yeni eyeri at üzerine koydu ve eve binmeye başladı. Alımı hakkında iyi hisseten çiftçi, atını canlı bir dörtnala itmeye başladı. At ve sürücü evdeki virajı döndürürken, çiftçi çit kapısının bir şekilde kapandığını gördü ve atlamaya çalışmaya karar verdi. Altındaki atın başka fikirleri vardı ve bunun yerine tarafa kapandı. Tam o sırada kütük kayışları gevşemiş ve sürücü atı yumuşak çamur birikintisine düşürmüştür.

Çiftçi kokuşmuş çamuru suratından silerken, at başını eğdi. “Ayrıca, eyerler hakkında bir iki şey biliyorum. Eski eyerimizi takarken, bana bir küp şeker al. ”

Iolo hikayesini bitirdiğinde, Feridwyn güldü. “Benim küçük hikayelerim bu hikayeyi çok sevecekti.” Feridwyn’in yüzü hatırladığı an için kararmıştı. “Ter Mur'a bir yemek sevkıyatını görmem gerek.”

Iolo, diğer erkeğin omzunu Feridwyn ayrılmaya başladığında okşadı. “Ne yaşadığını biliyorum. Bu zor. Bunun hakkında konuşmak istersen haberim olsun. ”

Feridwyn üzgün bir başını salladı. “Etrafınıza sadık kalırsanız, başka bir yemeği paylaşacağımızdan eminim. Tanıştığımıza memnun oldum Iolo.

Iolo boş kabının dibinde bir ekmek kabuğu sildi. “Bir kült için, iyi bir güveç yaparlar.”

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)