• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışıyor TurkMmo DLL Injector

5.00 yıldız(lar) 2 Oy

RFire

Öğrenci ve C# İle Uğraşan Bir Birey
TM Üye
Üye
Konular
4
Reaksiyon Skoru
12
Online Süresi
7h 46m
Başarım Puanı
37
MmoLira
36
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Injector'ün nasıl bir farkı olabilir ki (Anti detected olmasının dışında) TurkMMO kullanıcılarının güvenle kullanması için yapılmış bir proje farklı bir proje değilde güvenli bir proje olması amaçlandı
Evet hocam ama dediğim gibi internette bolca açık kaynak kodlu ve daha profesyönel hazırlanmış projeler mevcut sizin projenizinde bir albenisi olması gerekiyor değil mi? :) yanlış anlamadan cevap verdiğiniz için teşekkürler

Konu Sahibi
Konu Sahibi
biophoenix

biophoenix

Level 3
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Konular
7
Reaksiyon Skoru
54
Online Süresi
11d 8h 21m
Başarım Puanı
64
MmoLira
182
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Evet hocam ama dediğim gibi internette bolca açık kaynak kodlu ve daha profesyönel hazırlanmış projeler mevcut sizin projenizinde bir albenisi olması gerekiyor değil mi? :) yanlış anlamadan cevap verdiğiniz için teşekkürler
Eklenmesini istediğiniz şeyleri yorum olarak yazarsanız ekleyebilirsem eklerim tabiki

furkıj

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
12m
Başarım Puanı
2
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
hedef uygulama dediğin metin 2 mi ve dll olarak doysa içindeki dll yi mi seçeceğiz?

Konu Sahibi
Konu Sahibi
biophoenix

biophoenix

Level 3
Site Yetkilisi
Deneme Moderatör
Konular
7
Reaksiyon Skoru
54
Online Süresi
11d 8h 21m
Başarım Puanı
64
MmoLira
182
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
hedef uygulama dediğin metin 2 mi ve dll olarak doysa içindeki dll yi mi seçeceğiz?
Bu bir hile degil injector ben bir dll vermiyorum siz kendi oyuna enjekte etmek istediginiz dllyi kullanıyorsunuz

eziq41

Level 1
Üye
Konular
2
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
13m
Başarım Puanı
56
MmoLira
1
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
bu ne şimdi hile falan değilmi anlamadım enjekte ettim bi tuşa falan mı basmam gerekiyor açılması için nasıl çalışıyor bu şey

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)