Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Marshall Reputation System / Mareşal İtibar Sistemi Rehberi

✗Sarcasm™

'Sıradışı Admin
Katılım
2 Ağu 2010
Konular
4,511
Mesajlar
21,593
Reaksiyon Skoru
3,849
Online Süresi
114g 12s 18d
Başarım Puanı
445
Madalyalar
1
MmoLira
1,422
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
16
Takipçiler
317
Ticaret - 0%
0   0   0
  • Turkmmo 2019 Yılının En Çok Tanışmak İstediğiniz Üyesi

Landom2 1-120 emek server "Kadirland & RedLab Games" ortaklığında 21 Şubatta sizlerle.DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN


Merhaba TurkMMO okurları. :)

Yeni itibar sisteminin kafa karıştırıcı olduğuna dair birçok duyum aldım. Bu rehberde soru işaretlerinizi gidermeye çalışacağım.

MARSHALLS - 1, 2 ve 3 numaralı sınıflar

Eylül Güncellemesi ile Marshall seviyesinde olanları etkileyen 3 yeni seviye belirledik; Marshall GRADE 3, Marshall GRADE 2 ve Marshall GRADE 1.

Bu seviyeler, Bu sıralama hangi Marshall'ın en iyi olduğunu görmemizi sağlayan sıralamadır. Normal EXP sıralamasından farklı olarak, bu sıralamaları karşılama gereksinimleri günlük olarak değişebilir.

Bu sıralamalar oyundaki mevcut Marshall'ların toplam yüzdesini temel alır. Bunlar şu şekilde parçalanabilir: [Bu kabaca bir hesaptır]

- Oyundaki tüm Marshall rütbesi oyuncularının sadece en iyi %10'una Marshall GRADE 1 Rank verilecek. Ör. 100 Marshalls olsaydı, ilk 10 GRADE 1 olurdu.

- Geri kalan Marshall rütbesi oyuncularının, sonraki %20'si GRADE 2 olacaktır. 100 Marshalls olsaydı, ilk 10 GRADE 1 olurdu. Sonra 11. 30 en yüksek Marshalls GRADE 2 alacaktı.

- Son olarak, kalan tüm Marshall rütbesi oyuncularının %20'si GRADE 3 olacaktır. 100 Marshall olsaydı, ilk 10 GRADE 1 olur. 11 - 30 GRADE 2 olur. Ve son olarak, 31-50 en yüksek Marshall'lar GRADE 3 alırdı.

- İtibar Sisteminin alt yarısında yani kalan 50 Marshall herhangi bir seviye almaz.

Peki "Ama ben nasıl daha yüksek bir sınıfa geçebilirim?" Dediğinizi duyar gibiyim.

REPUTASYON SİSTEMİ (İTİBAR SİSTEMİ)

Marshall sıralamasında birçoğunuz zaten oyun istemcisinin profil bölümünde yeni bir bölüm olan İtibar bölümü olduğunu fark etmişsinizdir.

En yeni Marshall rütbesine ne kadar uzak olduğunuzu bu şekilde görebilirsiniz. Sağdaki sayı, bir sonraki Marshall Grades seviyesine girmek için gereken itibarı size sağlayacaktır. Bu arada, sol numara, sahip olduğunuz mevcut itibari miktarını detaylandıracaktır.
Lütfen bu sayıların yalnızca günlük olarak güncelleneceğini ve itibarınıza yapılan değişikliklerin hemen görünmeyeceğini unutmayın. Güncelleme, günlük görev sıfırlaması ile birlikte ''Saat Sabah 6'' civarında gerçekleşecektir.

İtibarın kendisi kazanmak çok kolaydır. Diğer oyunculara karşı oyun oynarken itibar kazanacaksınız. Şu anda, afk / düşük beceri seviyesi oyuncularını öldürmeye çalışırsanız kazanacağınız şöhreti engelleyecek veya azaltacak yöntemler uygulanmaktadır.

Bunun yerine, benzer beceri seviyesindeki diğer oyuncularla karşılaştığınızda en çok itibarı kazanacaksınız. Bu yüzden yeteneklerinizi en iyi durumda tuttuğunuzdan emin olun.

Yine, bu sayıların yalnızca günlük olarak güncelleneceğini ve itibarınızdaki değişikliklerin hemen görünmeyeceğini lütfen unutmayın. Güncelleme, günlük görev sıfırlaması ile birlikte ''Saat sabah 6'' civarında gerçekleşecektir.

Son Olarak

İtibar sistemi bu kadar arkadaşlar. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum olarak yazmaktan çekinmeyin.

İyi oyunlar ! :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst