• Metin2 Hileleri kategorisinden indireceğiniz hiçbir hileyi taratmadan kesinlikle çalıştırmayın. Hileleri mutlaka ve mutlaka virüs taramasından geçirdikten sonra çalıştırın. Metin2 veya diğer oyunlarda hile kullanımınızdan dolayı hesaplarınız oyun yöneticileri tarafından kapatılabilir. Turkmmo üzerinden indireceğiniz metin2 hileleri veya hile dosyalarından dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek hiçbir zarardan dolayı Turkmmo yönetimi sorumlu değildir. Metin2 hilesi kurmadan önce gerekli önlemleri almak hileyi indiren kişilerin sorumluluğundadır. Ayrıca bilgisayarınızın güvenliği için tamamen ücretsiz bir antivirüs yazılımı olan Avast`ı kullanabilirsiniz. Avast`ı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Avast Antivirus İndir

Güvenliğiniz için lütfen uyarıları dikkate alin.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Çalışıyor MemoryBreak - Metin2 GF & PServer MultiHack

3.00 yıldız(lar) 4 Oy

Tranquillo

Zayiatsız muzaffer olunmaz.
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
Turnuva Organizatörü
Yarışma Organizatörü
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
317
DevLira
0
Hmm, gidip parayla aynı şekilde dazy/iris de çalışmayan m2bob alabilirsin.
Ben tüm PServer'lerde çalışacağının garantisini vermedim, hile "METIN2" için yapıldı GF(Official) kısmına daha çok önem verildi.
Son olarak svside'de sadece sunucu taraflı (wallhack,damage hileleri) çalışmaz öteki özellikler sorunsuz şekilde çalışır.
Hiledeki reklam sorununu müsait olduğun zamanda çözmeni rica edeceğim senden.

korsan456

Level 1
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
MmoLira
5
DevLira
0
MEMORYBREAK SAYFASINA GİREMİYORUM HOST DOSYASINIDA SİLDİM OLMUYOR GİRMİYOR MALWERADA TEMİZLEDİM GİREMEDİM BİR TÜRLÜ MASYAF DAKİ HİLEYİ İNDİRDİKDEN SONRA BÖYLE OLDU NASIL DÜZELTECEM MASYAF SENİ AYNINI TAKLİD EDEN BİR ŞEREFSİZMİŞ ONU ANLAMIŞ OLDUM BEN SENİN SİTENE NASIL GİRECEM YARDIMCI OLURMUSUN