Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

1. Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Turk Pvp Server Kurulumdan Sonra

'Metin2 Pvp Serverler | Server Tanıtımı' forumunda 21firari tarafından 18 Ara 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: Bahtsızyolcu, Pentagon01, ummeh122
  1. 21firari

21firari Level 2 Üye

0   0   0

21
    93
    5
    57

Sadece 0.90 TL, 2.5 TL, 3.5 TL veya 7.90 TL Ödeyerek Call of Duty, Mafia 3, Doom, Resident Evil 6 Gibi Steam Oyunları Alabilirsiniz! TURKMMO GÜVENCESİYLE! ANINDA TESLİM! ( YENİ STOKLAR GELDİ ) SINIRLI SAYIDA STOKLAR TÜKENMEDEN HEMEN TIKLAYIN!

selamun aleykum kardeşler sizden bi ricam var şimdi ben serverimi kurdum gm yaptım kendımı felan oyuna giridm oyun açiliyor ama ne market ne demirci ne gardiyan ne silahçi hiç bişe gorukmuyo ayrıca fısıltıya bişey yazilmiyor bi yardimci olurmusunuz...!!! Allah razi olsn:)

2. adeLa

adeLa Level 3 TM Üye Üye

0   0   0

26
    127
    9
    77

Kardeş o muhtemelen lagdan oluyodur.Server kurarken ayarladıgın rami yarısına düşür.Sorun ortadan kalkar sanırım.

3. Konu Sahibi
    OP
    21firari

21firari Level 2 Üye

0   0   0

21
    93
    5
    57

haklisin lag varda benm ram 1 gm ben 700 mb ını yaptım gene öle oldu sonra server sıldım 512 lık kurdum gene öle bi turlu olmadi:(

4. adeLa

adeLa Level 3 TM Üye Üye

0   0   0

26
    127
    9
    77

256 yada 128 dene sorun ortadan kalkar..

Moderatörler: Bahtsızyolcu, Pentagon01, ummeh122

Sosyal Medya