Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Guitar Hero 5 ve DJ Hero!

Ertugrulxmetin2tv

Level 6
TM Üye
Katılım
13 Mar 2009
Konular
578
Mesajlar
1,263
Reaksiyon Skoru
80
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0


Activision, müzik oyunları hayranları için üç yeni oyunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.
Yapımlardan ilki, bir süre önce duyurduğumuz DJ Hero. Guitar Hero serisiyle rock müzik ağırlıklı bir konsept benimseyen Activision, şimdi de hip-hop, R&B, Motown, elektronik ve dans türlerini içinde barındıran bu yapımla farklı bir kitleyi kendine çekmeyi amaçlıyor. Oyuna özel olarak hazırlanan plakçalar aparatı sayesinde, birbirinden popüler şarkılara bir DJ edasıyla hükmedebileceğiz. Activision’ın diğer önemli projesi, Guitar Hero serisinin -henüz adı koyulmamış- yeni üyesi. En yeni rock müzik parçalarını içinde barındıracak olan Guitar Hero 5, oyunculara yine birer gitar virtüözü, hatta rock yıldızı olma şansı tanıyacak.
Firmanın son projesiyse Band Hero. Gitar, bas, bateri ve mikrofon gibi aparatlar sayesinde tam bir müzik grubunu canlandırabileceğimiz oyun, birbirinden popüler 40 şarkıyı biz oyuncuların beğenisine sunacak.
Müzik oyunlarına fazlasıyla önem verdiğini gözlemlediğimiz Activision, her üç oyunu da Sonbahar aylarında piyasaya sürmeyi planlıyor. Biz de her tür müzik dinleyen oyuncuları bu süreci takip etmeye çağırıyoruz.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst