Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Oyun Konsolu ve Açıklamaları

admin

Admin
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Admin
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Eyl 2008
Mesajlar
34,592
Beğeniler
13,809
Yaş
31
MmoLira
935
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINHer resmin detayı altında anlatılmıstır.Genel Durum: Oyunda genel durum sekmesine bastıgınınzda yukarıdaki resim acılacaktır. Bu durumda Geminizi, geminize ait ozelliklerinizi, cephane durumunuzu ve pilotunuzun sahip oldugu yetenekleri goreceksiniz.Mesajlar : Bu bolum diğer oyuncular iltesim kurmanızı saglar. Bu sekmeden diğer oyunculara mesaj gonderebilir alabilir, bir ittifaka mensup iseniz sirku mesajı atabilir ve alabilirsiniz. Size gelen uyfunsuz mesajlari bildir tusuna basarak server operatörüne sikayet edebilirsiniz
Gemi Labratuvarı: Her bolgede 1 tane olmak uzere 4 labratuvaraımız var. laboratuarımızda Yeni madenler uretebilir, silahlarımızı kalkanlarımızı daha güclendirmek icin gerekli formulleri satın alarak yülseltme yapabiliriz. Bu konudaki genis acıklama icin v20c LABORATUAR REHBERI+FORMUL+BOLUNME PUANI+FUZYON+YUKSELTME linkine goz atınız.Misyon botu : Uzay korsanı olarak bazı gorevler veriliyor bizlere yapıp yapmamak ve aldıgımız gorevi terk etmek bize bırakılmıs. Bu görevler, ilgili grubda söz sahibi olmamız, kredi ve korsan puanlarını daha rahat almamız için. Çeşitli şekillerde görevler alabiliyoruz ; git bana şu malzemeden bul (bunları gelişigüzel sektörlerdeki soygunlardan toplayacağız, görevi aldığınız sektörde yapmasanız daha iyi ama), git şu bölgeyi araştır, git şu kişiyle konuş, malzemeleri taşı vs şeklinde. Eğer ki bir gruptan aldığımız görevi iptal edecek olursak, belirli bir müddet görev alamıyoruz (kimi zaman birkaç saati buluyor) ve en önemlisi o gruptaki puanımız düşüyor, kabul edip daha sonra vazgeçmemiz hoş karşılanmıyor.Hangar: Gemi hangarı ve kapasitesi kullandımız gemiye gore degisir. Yani kargo ve cephane boslugu 1 bölümde olabilir 16 bolumde olabilir. Hangar kısmına girdigimizde 5 kısımla karsılasıyoruz. Bunlar asagıdaki resimde goruldugu uzere Gemiler, cephaneler, silahlar, modüller ve eklentiler seklinde 5 kısımdır. Eger bir silah yada cephaneyi satınalmak istersek yeterli krediye sahip olmak sartıyla, Soldaki bolumden tutup sagdaki bolume tasımamız yeterli olacaktır.Gemiler: Bu kısımda secebilecegimiz 16 adet standart gemi mevcut. Gemilerin ozellikleri ve kabiliyetleri icin Standart Gemiler ve Özellikleri linkini inceleyiniz. laboratuarlarda satısa sunulan xp ve modifiyeli gemiler icin XP Gemiler ve Özellikleri (Modifiye Gemiler) linkini inceleyiniz.

Cephaneler: Bu bölümde cephane mayın ve roketler bulunmakta. Geminizin ozelliklerine uygun olmak kaydıyla hepsini kullanabilirsiniz. Kimi normal oyun kredisi ile kimide neutronium karsılıgında alabilecegiz cephaneler bulunmakta. Cephanenin coklugu ve cesitliligi sizin geminizin vurus gucunu ve rakibinize verdiginiz hasarın miktarını arttırır.

Silahlar : Bu bolumde 3 cesit lazer silahımız var. Gemimizin silah donanımının yettigi olcude dilediginiz kadar lazer silahı alabilirsiniz. Lazer silahlarınızın coklugu ve kalitesi yine hasar verme gucunuzu etkiler.

Modüller: Bu bolumde Geminizin uzayda daha hızlı seyir etmesinisi saglayacak warp motoru cesitleri ve rakip oyuncuların saldırılarında daha az hasar gormenizi saglayacak zırh jeneratorleri bulunmakta. Yine geminizin ozelliklerine kredi durumunuza ve neutrenium miktarınıza baglı olarak secim yapabilirsiniz.

Eklentiler: Bu bölümde tamir botları ve nano-kit bulunmakta. Tamir botları sayesinde Geminizin cok daha hızlı tamir edilmesini saglayabilirsiniz. Nano-kit sayesinde ise sahip oldugunuz malzemeleri yukseltebilirsiniz.Onarım İstasyonu: Eger tamir kitiniz yoksa bu bolumu kullanabilirsiniz. Bu bolumde isterseniz geminizi ücretsiz tamir ettirebilir yada uzamanlara cok kısa surede neutronium karsılıgında onarım yaptırabilirsiniz.Rakip bul: Rakiplerinizle savasmak oyunun en keyif verici bolumudur. 15 dakika ara ile (eger Premium sahibi oyuncu iseniz 5 dakika ara ile) sizin bulundugunuz sektordeki diğer oyunculara saldırabilirsiniz. Esit rakip arayabilir yada ünlü savas yapabilirsiniz. Eger ismini bildiginiz bir oyuncu yada dusman ittifaktan birini arıyorsanız yapmanız gereken bu bolume onun ismini yazmak ve git tusuna basmaktır. Aynı sektörde iseniz onu bulabilirsiniz. Savas sonucunda kazanırsanız rakibinizin kredilerini yagmalamıs olursunuz. Ün ve deneyim kazanırsınız.Kaynak topla: Menudeki galaksi bolumunden, diger sektorlerden, ana sektor, olmayan her soktorde menu kisminda bu secenegi gorebilirsiniz.10 dk 20 dk 30 dk alternatifleri vardir. Her kaynak toplama emri aynı soygunda ki gibi kesif defer puanınızdan düşer. premium hesaplarda bu zaman dilimi yarıyarıya düşer. Geminiz yeterli kargo bosluguna sahip degilse topladıgınız madenleri maalesef alamazsınız. Kaynak toplama gorevine gittiginizde sans eseri baksa yabancı gemilerle karsılasmıs olabilir ve savasta yapabilirsiniz.Soygun Yap: Menudeki galaksi bolumunden, diger sektorlerden, ana sektor, olmayan her soktorde menu kisminda bu secenegi gorebilirsiniz.10 dk 20 dk 30 dk alternatifleri vardir.Gercekten guzel bir kredi ve ün kazanma taktigidir.Gunde 12 kesif sefer puanin vardir. Premium hesapların 24 kesif sefer puanı vardır ve 5-10-15 dk lık soygunlar yapılabilir. Elimizim bos dondugu günlerde olacaktırTemizlik istasyonu: Bu istasyonda uzayda seyir halindeyken gemimize giren yabancı varlıkları temizletiyoruz. Tribbels denen bu varlıklar bizim modul kargo silah cephane bosluklarımıza yerleserek bu alanları kullanmamızı engellerler. Sectigimiz sureler icersinde temizlik gerceklesir. Eger salgın buyumusse temizlemek icin odeyeceginiz miktar artacaktır.

soldaki resimde gorulen yaratıkklar gemimizi isgal eden yukarıd bahsi gecen TRİBELS denen varlıklardır.Uzay istasyonu : Bu bolumle ilgili acıklama Uzay istasyonu bolumunde detaylı olarak acıklanmıstırİttifak : 5. seviyeye ulastiktan sonra ittifak kurabilirsiniz. Yada mevcut bir ittifaka katılabilirsiniz. ittifak uye sayisini arttirmaniz icin sizin ve uyelerinizin bagis yapmalari gerekir bu sayade ittifaktaki max uye sayisini arttirabilirsiniz. Bir ittifağa dahil olarak: rakipleriniz ittifaginizdaki kuvvetli elemanları göz ardı etmeyip size saldırmalarından korunabilirsiniz, gerisi sohbet, muhabbet, dayanışma ve evrende söz sahibi olmaktan ibarettir Asagıda ittifakınız icin gereken uye sayısı ve odemeniz gereken miktarlar belirtilmistir.

Seviye - Üye Sayısı - Gereken Kredi

1 - 3 - 3
2 - 6 - 296
3 - 9 - 4.130
4 - 12 - 26.796
5 - 15 - 114.283
6 - 18 - 375.818
7 - 21 - 1.018.158
8 - 24 - 2.425.286
9 - 27 - 5.215.001
10 - 30 - 10.343.751
11 - 33 - 19.218.989
12 - 36 - 33.834.222
13 - 39 - 56.925.897
14 - 42 - 92.153.181
15 - 45 - 144.301.645
16 - 48 - 219.511.858
17 - 51 - 325.533.800
18 - 54 - 472.008.025

Neutronium : Neutronium alabilmek icin al tusuna bastiginizda karısımıza cıkan seceneklerde birini isaretliyoruz. Kredi kartınızla, yada kupoan bozdurma seceneklerinden birini secerek alım yapabilirsiniz. Neutronium saysinde normal oyun kredisi ile alamadıgınız gemi cephane silah ve modulleri alabilirsiniz. Neutronium statüsü , ödeme islemi gerceklestikten sonra, kaydiniza tekrar giris yaptiginizda kullanima acilacaktir.Premium: DarkPirates tüm oyuncular için ücretsizdir. Serverların faal kalması, programın geliştirilmesi ve daha iyi hizmet sağlanabilmesi için sizler de premium hesap alarak, aktif olarak oyunu destekleyebilir ve bunun karşılığında da belirtilen özellikleri elde edebilirsiniz!

Premium Hesap satın alarak neler kazanırsınız?

• Premium hesabınız aktif olur bir sefere mahsus bir günlük çalışma bedeli kazanırsınız ( seviyenize bağlı olarak)
• Savaşlarınız arasında 15 dakika yerine, sadece 5 dakikalık beklersiniz.
• Diğer sektörlere doğrudan uçabilirsiniz.
• Günlük 12 keşif seferi puanı yerine, 24 keşif seferi puanı kullanabilirsiniz.
• Keşif seferi ücretleri ve süreleri yarıya iner.
• Premium hesap ile oyunun gelişimini destekleyebilirsiniz
İstatistikler : Her oyunda oldugu gibi Darkpirateste de bir yarıstır almıs basını gidiyor. Sizin ve ittifakınızın diger oyuncu ve ittifaklara nazaran ne durumda oldugunuzu gorebileceginiz bir bölüm. Hergün güncellenir.
 

ßéLa_07

Derin yaramızın sahibidir, derin sevdiklerimiz.
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
9 Ağu 2009
Mesajlar
76,691
Beğeniler
3,208
Yaş
23
MmoLira
9
DevLira
0
#3
Paylaşım İçin Tşk'ler ...
 
Üst