Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Maç Sonu: Bülent Korkmaz

HiperiX

Level 8
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
2,748
Beğeniler
157
MmoLira
0
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılında Beklediğiniz Özelliklerle 1-120 Farm Yeni Serverıyla Geliyor! 18 Ocak Cuma Saat: 21.00`da Yeni Sunucu Atlas Açılıyor! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN 500 TL Değerinde Kristal Ödüllü Çekilişe Katılmak İçin BURAYA TIKLAYINGalatasaray teknik direktörü Bülent Korkmaz, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının çok zorlu geçtiğini belirten Korkmaz, “Maçı galip bitirdik. Kazandıkça daha iyi oynayacağız” dedi.

Bülent Korkmaz, sözlerini şöyle sürdürdü, “Önemli olan kazanmamız. Böyle stresli ve gergin ortamda kazandıkları için oyuncularımı kutluyorum. Bu kadar eksiğe rağmen kazandık. Önemli olan takım halinde kazanmak. Bunu başardık, yolumuza devam edeceğiz”

''Yukarıyla arayı açmamak lazım bunun da verdiği stres var'' diyen Bülent Korkmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Rakipler puan kaybedince biz de puan kaybediyoruz. Bunun da verdiği gerginlik vardı. İstediğimiz oyunu oynayamadık. Zaman zaman istediklerimizi yapabildik. Geldiğimden beri hiç mazeret sunmadım, ama o kadar çok mazeret var ki... Bunu kimse dile getirmiyor”

Bu hafta seyircisiz oynamayı mazeret olarak gösteremeyeceğini belirten Korkmaz, ''Taraftarımızın önünde oynamak bizi heyecanlandırır, ama seyircisiz oynamak mazeret olmamalı. Önemli olan Galatasaray'ın maçı kazanması. Kafamızda tarafsız sahada yapacağımız maçı İzmir'de oynamak var'' ifadelerini kullandı.

Hedeflerinin öncelikle önlerindeki maçları kazanmak olduğunu kaydeden Korkmaz, ''Bizim kazandıkça rakiplerimizin kaybetmesini beklememiz gerekiyor. Dört Ankara ekibiyle yapacağımız tüm maçları kazanmamız lazım. Bugün benim için oyundan ziyade kazanmak önemliydi ve takım olarak bunu yaptık. Oyuncularıma 'Kazanın da nasıl kazanırsanız kazanın' demiştim'' diye konuştu.

Semih'in iyi oynadığını belirten Korkmaz, Nonda'nın da sakatlıktan yeni çıktığını ve ileride daha iyi olacağını anlattı.

Bülent Korkmaz, Lincoln'ün de bu takım için önemli olduğunu ifade ederek, ''O da diğerleri gibi takımın kazanması için elinden geleni yaptı. Önemli olan takımın kazanmasıydı. Kazandıkça bizim iyi oyunumuz ve oyuncuların kendine güveni gelecek'' diyerek sözlerini tamamladı.
 
Üst