Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Hanımağa tahliye edildi

Hakan811

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
3 Şub 2009
Mesajlar
1,426
Beğeniler
31
MmoLira
0
DevLira
0
#1
Hanımağa lakaplı eski polis memuru Güniz Akkuş 'yağma, yaralama, tehdit ' suçlarından tahliye edildi.

Eski polis memuru Güniz Akkuş.
İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Güniz Akkuş, avukat Muzaffer Tufan, Sinan Osman, Mustafa Kemal Yavuz ve Orhan Soylu katıldı. Şikayetçi Özgür İnce'nin de hazır bulunduğu duruşmaya, diğer sanıklar gelmedi.

Duruşmada ifadesi alınan şikayetçi Özgür İnce, 3 yıl önce ''Reina'' adlı yerde kapı güvenlik görevlisi olarak çalıştığını belirterek, konuyla ilgili daha önce polise verdiği ifadenin geçerli olduğunu söyledi. Kendi şahsına herhangi bir şey yapılmadığını ve şu anda söz konusu iş yerinde çalışmadığını aktaran İnce, sanıklardan şikayetçi olmadığını bildirdi.

Mahkemeye savunma dilekçesi sunan tutuklu sanıklardan Güniz Akkuş'un avukatı Mustafa Avlağı, örgüt koşullarının unsurlarının oluşmadığını öne sürerek, uzun süredir tutuklu olan müvekkilesinin tahliye edilmesini istedi.

Savcı Altay, tutuklu sanıkların, suç vasfı ve tutuklu kaldıkları sürelerin göz önüne alınarak tahliye edilmelerini de talep etti. Birleşen dosyalarda yer alan ve Memet Koçarslan, Cüneyt Ceviz ve Ömer İlhan Öztürkler'in aralarında bulunduğu diğer sanıkların da çeşitli suçlardan hapis cezalarına çarptırılmaları isteniyor.
 
Üst