Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Hanımağa tahliye edildi

'Güncel' forumunda Hakan811 tarafından 14 Nis 2009 tarihinde açılan konu

Moderatörler: xAsasinato, yahyatrd
 1. Hakan811

  Hakan811 Level 6 TM Üye Üye

  0   0   0

  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)

  TURKMMO Güvencesiyle İtem, karakter, yang alın-satın. Sadece %6 komisyonla. Para çekmek ücretsiz, ödeme yapmak komisyonsuz, kazancınız aynı gün hesabınızda! HEMEN ÜYE OLMAK ve ÜCRETSİZ İLAN EKLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

  Hanımağa lakaplı eski polis memuru Güniz Akkuş 'yağma, yaralama, tehdit ' suçlarından tahliye edildi.
  [​IMG]
  Eski polis memuru Güniz Akkuş.
  İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Güniz Akkuş, avukat Muzaffer Tufan, Sinan Osman, Mustafa Kemal Yavuz ve Orhan Soylu katıldı. Şikayetçi Özgür İnce'nin de hazır bulunduğu duruşmaya, diğer sanıklar gelmedi.

  Duruşmada ifadesi alınan şikayetçi Özgür İnce, 3 yıl önce ''Reina'' adlı yerde kapı güvenlik görevlisi olarak çalıştığını belirterek, konuyla ilgili daha önce polise verdiği ifadenin geçerli olduğunu söyledi. Kendi şahsına herhangi bir şey yapılmadığını ve şu anda söz konusu iş yerinde çalışmadığını aktaran İnce, sanıklardan şikayetçi olmadığını bildirdi.

  Mahkemeye savunma dilekçesi sunan tutuklu sanıklardan Güniz Akkuş'un avukatı Mustafa Avlağı, örgüt koşullarının unsurlarının oluşmadığını öne sürerek, uzun süredir tutuklu olan müvekkilesinin tahliye edilmesini istedi.

  Savcı Altay, tutuklu sanıkların, suç vasfı ve tutuklu kaldıkları sürelerin göz önüne alınarak tahliye edilmelerini de talep etti. Birleşen dosyalarda yer alan ve Memet Koçarslan, Cüneyt Ceviz ve Ömer İlhan Öztürkler'in aralarında bulunduğu diğer sanıkların da çeşitli suçlardan hapis cezalarına çarptırılmaları isteniyor.
   
 2. [Rna]MajeziK

  [Rna]MajeziK Level 9 Fahri Üye TM Üye

  0   0   0

  837
  4,900
  714
  210
  MmoLira:
  0
  MmoLira:
  0 (0 Banked)


  Teşekkürler!!...
   
Moderatörler: xAsasinato, yahyatrd

Sosyal Medya