Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


R7'ye 150 milyon Euro

[Rna]MajeziK

Level 9
Fahri Üye
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Katılım
13 Mar 2009
Mesajlar
4,900
Beğeniler
714
MmoLira
-9
DevLira
0
#1

Turkmmo Resmi Serverı Elym2, 10. Yılına Özel 1-120 Farm Serverı 18 Ocak Cuma 7000+ Online İle Açıldı! HEMEN KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINR7'ye 150 milyon Euro

İspanya La Liga takımlarından Real Madrid'in, Premier Lig ekibi Manchester United'ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'yı önümüzdeki sezon transfer etmek için müthiş bir teklif yapmaya hazırlandığı belirtildi.İspanyol yöneticilerin, Ronaldo'nun danışmanlarıyla görüşmeler yaptığı ve bu yaz Manchester United'dan ayrılması için 150 milyon Euro'luk bir öneri sunmayı planladıkları ifade edildi.
Danışmanların, Bernabeu'ya gitmeyi kararlaştırdığı, sözleşmenin koşullarının incelendiği ve herhangi bir problemin olmadığı öne sürüldü.
Cristiano Ronaldo'nun temsilcilerinin bu konuya ılımlı bakması, Real Madrid'in yöneticileriyle sık sık bilgi alışverişi yapması ve Ronaldo'nun da geçtiğimiz Eylül ayında Manchester United'dan ayrılmak istediğini beyan etmesi; Portekizli yıldızın önümüzdeki sezon Madrid ekibine transfer olma ihtimalini her geçen gün güçlendiriyor.
 
Üst