Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

İlk Türk pwp serverı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeBron

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
11
MmoLira
0
DevLira
0
Arklar dün geceki 1 nisan şakasından sonra okula gittim. bunu herkese anllattım . bi arkadaşında tanıdığı çok olur. bi internet kafe bulduk . o kafede ko ve metin2 pwp server kuruluyormuş . Bunu duyunca ben hemen atladım tabi yarın konuşmaya gidicez bende sizin gbi sabırsızlıkla bekliyorum. Olsaydı önceden açarlardı gibi yorumlar yapmayın zaten öncede açan varmış . nasıl olucak da demeyin İP adresi bulucak snra bzde verilen dosyayı indirip İP yazıcaz bu şekilde açılıcak . oyun hakkında bilgi istemeyin tüm bilgileri vericem .: ilk olarak mallar cabimden çıkmıyo die bol kese item kafa exp olucak başlangı. lvi bakımından bi kararımız yok ama +50 olur diye düşünüyorum (ark 1 lv den başlansın istio ama baskılarım sürüo xD ) oyun benim elime geçer geçemz sizide haberdar edicem haaa bide bu adam sana İP 'yi babasının hayrınamı vercek demeyin 35 lira karşılığı var. aRKADAŞIM AYNI ZAMNDA ko hastasıdır çok pvp server kurdu ve kullanımını biliyor oyunu kurduktan sonra deneyimli bikaç arkları GM olarak yanımıza alıcaz biliyorum hayal geliyo kimse ypamadı snmi yapcan len diyenlr vardır ama başta bende inanıyordum nse çok knştm kolay gelsin !'!

FeaRLeSSPiRaTe

Level 8
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
479
MmoLira
0
DevLira
0
Olabilir yapabilirsin yaparsan bizide GM yaparsın he çok dosya koyma fzl dk sürüyor indirmesi. gm yaparsın artık kurarsan :D

[EsK]İnFaZCı

Level 5
TM Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
134
MmoLira
0
DevLira
0
Sanmıyorum metin2.tv dedi Böyle Şeyleri Çok Dediler Hiç Brinin Aslı Yok İnternet Cafe de KO Server Kurlabilir Ancak Metin2 Kurulamaz Çünkü Bu PW Serverleri Kuran Çinliler Yüksek Miktarda REAL Para Ve Benzeri Ugraş Veriyorlar Neden PW Serverleri Kapatıyorlar Sanıyorsunuz Adam PW Server Açarken Harcadıgı Parayı Oyundan Çıkartamıyor Yani Kardan Cok Zararı Oluyor Mecburen Kapatıyor

Konu Sahibi
Konu Sahibi
LeBron

LeBron

Level 3
TM Üye
Üye
Ticaret - 0%
0   0   0
Konular
11
MmoLira
0
DevLira
0
evet haklı olabilirsiniz ama aynı yöntemmi bilmiyorum ama bi program alıcaz o programa İP verilen İP adresini ekleynce açılıcak .(Dha dorusu bna anlatılan bu )Aslında kuruyomuş adam ama bugün konuştum istek olmadığından kapamış ( m2 pv açmayı) ama ben onu ikna ederim tanıdık hemde normalin 2-3 katı kdar parada vericez . GM lik sorun değil hele bi açılsın isteyen tüm MODlerı GM yaparız . ahhhh olsun ya şu iş AMİNNNN :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...