Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

0'dan 100'e 4.1 saniye

Hakan811

Level 6

ErnaMt2 / 1-99 ORTA EMEK YAPISIYLA / LYCAN/SİMYA/KUŞAK/PET YOK / EĞLENCENİN TADINDA ZİRVE YAPMAK İÇİN DURMA SENDE ARAMIZA KATIL/ ERNAMT2 6 HAZİRAN CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 19:00 DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]


Alman tuning firması Brabus, Mercedes C 63 AMG üzerinde yaptığı güncellemeler sonrası bir canavar yaratmayı başardı. Normal yol versiyonuna göre zaten kuvvetli olan C 63 AMG, Brabus mühendislerinin sayesinde yeni bir kimlik kazanmış. B63 S adı verilen bu modelin hız tutkunlarının büyük beğenisini kazanması bekleniyor.
Brabus tarafından geliştirilen bu performans kiti, 6.2 litrelik motora 73 ekstra beygir artırımı sağlamış. Mercedes'in tuning bölümü AMG darafından geliştirilen bu V8'in Brabus performans kiti eklendikten sonra toplam çıkış güçü 530 Hp gibi muğazzam bir değere ulaşmış. Tork değeri olarak ise yapılan işlemler sonrası 50 Nm daha tork gücü eklenerek 650 Nm tork gücü elde edilmiş.
Yüksek performanslı ****l katalitör, spor hava filtresi ve ECU üzerinde yapılan düzenlemeler sonrası B63 S 0'dan 100 kilometre hıza (modifiye öncesi 4.5 saniye) sadece 4.1 saniyede ulaşabiliyor. Aracın ara hızlanmalardaki hızıda bu işlemler sonrası artmış durumda. Modifiye edilmeden önce 0'dan 200 kilometre hıza 14.5 saniyede çıkabilen araç, Brabus performans kiti sonrası aynı hıza 13.1 saniyede ulaşabiliyor. Aracın son hızı ise 315 km/s olarak ölçülmüş.
Brabus ayrıca araca daha iyi bir stil katmak için dış kısımda da bir takım düzenlemelere gitmiş. Yüksek güç ve performansıyla dikkat çeken B63 S'e eklenen diğer yenilikler arasında yüksek performanslı fren sistemi, aracın dış tasarımıyla uyumlu 19 inçlik jantlar ve yüksek performans lastikler ve bunlara ek olarak iç kısımda seçkinlere özel seçenekler de bu performans
kitine dahil edilmiş.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Benzer Konular

Cevaplar
1
Görüntüleme
45
Değerlendirme
0
Cevaplar
7
Görüntüleme
2K
Değerlendirme
0
Cevaplar
2
Görüntüleme
818
Değerlendirme
0
Cevaplar
16
Görüntüleme
4K
Değerlendirme
0
Üst