Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Fenerium'u solladık

Hakan811

Level 6
TM Üye
Üye
Katılım
3 Şub 2009
Konular
926
Mesajlar
1,426
Reaksiyon Skoru
31
Online Süresi
0
Başarım Puanı
165
MmoLira
0
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Fenerium'u solladık

GS Store´daki yeni yapılanmanın mimarları İhsan Bosum ve Evrim Timur, FANATİK´e konuştu: “Ne Fenerium ne bir başkası, bu alanda lider biziz!”

Adnan Polat’ın başkanlık koltuğuna oturmasıyla revizyona gidilen Galatasaray Store’da, yeni yapılanmanın mimarları Genel Müdür İhsan Bosum ve Kreatif Danışman Evrim Timur, FANATİK’e özel çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Şirketin başına getirilen Cemal Özgörkey’in önderliğinde müthiş bir atağa kalktıklarını belirten ikiliden, sözü önce İhsan Bosum aldı:
‘Bir forma, bir transfer’
“Yeni yönetimle satışlarımız yüzde 55 arttı. Bu sezon da şampiyon olursak, buna yüzde 15 daha ekleyin. Krize rağmen büyüyoruz. 7’si bizim olmak üzere 35 mağazamız ve 2 bin 500 çeşit ürünümüz var. 10 aydır geceli gündüzlü çalışıyoruz. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. Ama içimizde bizi devamlı eleştiren bir grup var. Yine de yılmayacağız. Kalite problemimiz yok. Ürünleri hak ettiğinden çok daha ucuza satıyoruz. Tek sıkıntımız korsan mal satışı ve yeni kanun. Korsan malı satanlar yakalanıyor, içinden 3 numune alabiliyorsunuz, gerisi yine o şahsa kalıyor. Taraftar şunu bilsin; bir forma satışı, kulübe yeni bir transfer ya da tesis olarak geri dönebiliyor.”
‘
1908 koleksiyonu çok tuttu’
Özellikle 1908 koleksiyonu ile adını duyuran Kreatif Danışman Evrim Timur ise daha da iddialı konuştu: “Ürettiğimiz formalar futbolcularımızın zırhı. Onları en güzel biçimde göstermek temel görevimiz. Başkanımız didaktik yaklaşımlarda bulunmuyor, bu bir ekip çalışması. Logolu ve logosuz ürünler yarattık, herkes her yerde kullanabilsin diye. 1908 koleksiyonu inanılmaz tuttu ve yüzde 80’i bitti.”


‘Hodri meydan diyoruz!’
Timur şöyle devam etti: Aynen 1908 gibi, tarihimize imza atmış sporcularımızla ilgili nefis bir yaz koleksiyonumuz yolda. Eski sporcuları anmaya devam edeceğiz. Bu konuda gerçekten özel çalışmalarımız var. Bir de sürpriz hazırladık, herkesin çok hoşuna gidecek. İddia ediyorum çok kısa zaman oldu, ama ne Fenerium ne de bir başkası, liderlik koltuğunda Galatasaray var. Herkesle araştırma yapabilirsiniz, biz hazırız. Hodri meydan diyoruz.”
27.03.2009
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst