Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

SÜRGÜN DROPU

fenerli9011

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

1-105 Orta Emek Oyun Yapısı ve 6000₺ Ödül Havuzu İle Magnex2 Geliyor. Bireysel Oyuncuların da Kendilerini Kolaylıkla Geliştirebileceği Harika Sistemler İle 17 Temmuz Cuma 21.00’da Sizlerleyiz...DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Merhaba arkadaslar, sürgünde en iyi drop hangi levelde olur 82 levelim 250 dropum var eldivenle 350e çıkıyor ama birşey farketmiyor. Arkadaslarım en iyi drop 82de oluyor dedikleri için bu levele çıktım ama 75 levelken şeytani pala mutluluk yelpazesi vs. daha çabuk atıyordu simdi ise drop çok kötü. Bilgisi olan var mıdır? En iyi drop gerçekten 82 midir yoksa level aldırayım mı çarıma? benim istediğim şey bu satıcıya sattığımız itemlerden bol bol düşmesi kutsama kağıdı vs. çok önemli değil. Not: Tr ' de oynuyorum

Whatever It Takes

So many memories
Ticaret - 0%
0   0   0
82 de demelerinin sebebi çelik dropları açılıyor ondandır birde zehir vs düşme olasılığı daghada artıyor. Sizin yapmanız gereken 82 ye kadar golemlerde + basma iemleri istridye arada sırada zehir 70 lvl sılahları felan kovalamak olacaktır. Bu arada 82 robu kızıl orman içinde geçerli.

Konu Sahibi
Konu Sahibi

fenerli9011

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
82 de demelerinin sebebi çelik dropları açılıyor ondandır birde zehir vs düşme olasılığı daghada artıyor. Sizin yapmanız gereken 82 ye kadar golemlerde + basma iemleri istridye arada sırada zehir 70 lvl sılahları felan kovalamak olacaktır. Bu arada 82 robu kızıl orman içinde geçerli.
Hocam benim çarım mistiklerde falan rahat dönüyor, ben şeytani pala mutluluk yelpazesi falan düşürüp onları satmak istiyorum, +lık itemlerle isim yok 82 de kalsam mı iyi, yoksa 83e falan atsam daha mı çok düşer bu dediğim itemler, mesela 350 dropla 1 saatte 3 tane bu itemlerden attı, ben bileziktir zırhtır onu bunu istemiyorum yerden almıyorum bile, sadece bu dediğim +basıp satıcıya satmalık itemlerden istiyorum

Whatever It Takes

So many memories
Ticaret - 0%
0   0   0
Hocam benim çarım mistiklerde falan rahat dönüyor, ben şeytani pala mutluluk yelpazesi falan düşürüp onları satmak istiyorum, +lık itemlerle isim yok 82 de kalsam mı iyi, yoksa 83e falan atsam daha mı çok düşer bu dediğim itemler, mesela 350 dropla 1 saatte 3 tane bu itemlerden attı, ben bileziktir zırhtır onu bunu istemiyorum yerden almıyorum bile, sadece bu dediğim +basıp satıcıya satmalık itemlerden istiyorum
item kovalamak istiyorsanız en iyi ticaret çelik ve 75 silahlarından geçer birde kuleyi rahat çıkan bir çarınız varsa kuleyi tek başınıza çıkıp birazcık şans faktörüyle işi ticarete vurabilirsiniz 82 de kalmanız daha iyi olur 82 yapıp stulara gittiğinizde item farmlarsınız.

Konu Sahibi
Konu Sahibi

fenerli9011

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0
item kovalamak istiyorsanız en iyi ticaret çelik ve 75 silahlarından geçer birde kuleyi rahat çıkan bir çarınız varsa kuleyi tek başınıza çıkıp birazcık şans faktörüyle işi ticarete vurabilirsiniz 82 de kalmanız daha iyi olur 82 yapıp stulara gittiğinizde item farmlarsınız.
Yok ben sadece demircide + basıp satıcıya satmalık itemlerden istiyorum şeytani pala mutluluk yelpazesi siam bıçağı gibi
hocam benim sorum sadece şu: hani kulede 61ken drop en yüksek oluyor ya
sürgündeki en iyi drop leveli hangisi?
hatta en iyi demeyeyim en fazla drop atan level hangisi?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)