Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Japone yuvaya döndü

CaanibaL

morsmordre
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Çıkış Yapan Üyesi
  • 2. Kullanıcı Başlık Tasarımı Yarışması
  • 11. Masaüstü Yarışması
  • 4. Profil Kapak Fotoğrafı Yarışması

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

japone.jpg


Şubat ayında Royal Youth’dan Papara SuperMassive takımına transfer olan Bahadır “ Japone ” Çolak geçtiğimiz mevsimde Papara SuperMassive ile şampiyonluk için büyük umutları olan Japone çeyrek finalde fastPay Wildcats’e elenerek büyük hayal kırıklığına uğramıştı ve geçtiğimiz mevsimin şampiyonu Japone’nin eski takımı 1907 Fenerbahçe olmuştu.


Bir zamanlar Fenerbahçe’nin kaptanlığını da yapan Japone yuvasına geri döndü ve twitter hesabında “Tekrar yuvaya döndüğüm için çok mutluyum. Kazanmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

fbe.jpg


Şubat ayında Daniel Ernst Wendelbo’nun takımdan ayrılması ile takımda destek rolüne daha önce Galatasaray, Beşiktaş gibi önemli takımların formasını giyen 21 yaşındaki oyun Berk “ Farfetch ” Badur gelmişti. Geçtiğimiz günlerde hem üst koridor oyuncusu Shin “ HiRiT ” Tae-min hem destek rolündeki Berk “ Farfetch ” Badur’un ayrılması ile takımda iki kişilik boş yer oluşmuştu. Herkes kimlerin geleceğini merak ederken üst koridora daha önce 3 mevsim SK Gaming forması giyen 23 yaşındaki Hırvat League of Legends oyuncusu Sacre gelmişti. Takımdaki son boşluğu da daha önce 3 farklı sezonda Fenerbahçe forması giyen Japone oldu.

Bu şekilde 6 haziranda başlayacak olan VFŞL Yaz Mevsiminde oynayacak Fenerbahçe kadrosu belli oldu.

Toni “ Sacre ” Sabalic Üst Koridor
Berk “ Mojito ” Kocaman Orman
Ersin “ Blue ” Gören Orta Koridor
Anıl “ HolyPhoenix ” Işık Saldırı Gücü Taşıyıcısı
Bahadır “ Japone ” Çolak Destek
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst