• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Satış ortalama 100 onlineli hazır wslik server devredilir

LaLogo

Level 6

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

656.PNG

RESİM 22.05.2020 TARİHİNDE ÇEKİLDİ.

eskiwslik.com 98 99 wslik server 3 aydır açık 10bin kaydı var genelde 80-200 onlinesi olur zamanında 600 online de gördü ayrıntılar için buradan ulaşın

3 AYDIR BEBEĞİM GİBİ İLGİLENİYORUM SERVERİN SEVENİ ÇOK
SATILANA KADAR YİNE HERGÜN İLGİLENİYORUM
SATILMAZSA SERVER KAPANMAZ YİNE DEVAM

SATMA NEDENİM İŞİMİN BAŞLAMIŞ OLMASIDIR. OYUNDA GİDİŞATI RİSKE EDİCEK HİÇ BUG GÖRMEDİM ZATEN 3 AY İÇİNDE BİRSÜRÜ BUGU KAPATTIM ŞUAN SORUN YOK.

KAZANCI İYİDİR. HARCADIGIMIN ÇOK ÜSTÜNDE KAZANDIM. ALANA HAYIRLI OLSUN.

NOT: fb.com/EskiWslik ' ten yazabilirsiniz
 
Son düzenleme:

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst