Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Valorant PC için 2 Haziran'da Çıkacak

Black White

yu gonplei ste odon
  • Turkmmo 2012 Yılının En İyi Uzman Üyesi
  • 4. Komik Resim Yarışması
  • 2. Profil Dizayn Yarışması

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]Riot Games, oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant'ın tam sürümü için çıkış tarihi verdi.

2 Haziran'da PC için çıkacak.

Yapımcı Anna Donlon ve yönetmen Joe Ziegler tarafından belirtilene göre tam sürüm betada olmayan yeni bir harita, yeni bir karakter ve yeni bir oyun modu ile çıkacak.

Oyunun resmi websitesi üzerindeki tanıtım yazısı:


KESKİN NİŞANCILIK SAHNEDEKİ YERİNİ ALIYOR...

Bir oyuna, onu hayatına sokacak kadar güvenebilmen için şunların gerekli olduğuna inanıyoruz: 128-tick sunucular, çok düşük özellikli (belki on yıllık) bilgisayarlarda bile en az 30 FPS, modern ekipmanlarda 60 ila 144+ FPS, dünya çapında büyük şehirlerdeki oyuncuların 35 ms'in altında oynamasını hedefleyen global veri merkezleri, yıllardır üzerinde takıntılı şekilde çalıştığımız bir ağ programlaması (netcode) ve anti-cheat, yani hile karşıtlığı konusunda ilk günden beri gösterdiğimiz kararlılık.

AMA EN ÖNEMLİ SİLAHIN, YARATICILIĞIN

Gözünde canlandır: Taktiksel nişancılık, doğaüstü güçlerle buluşuyor. Herkesin silahları ve özel yetenek setleri varken rüzgâr kadar hızlı birine nasıl nişan alacaksın? En iyi hareketlerini göster, rakipleri oyuna getir ve ilk ateş eden sen ol. VALORANT, tam da beklenmedik hamleler yapmaya cesareti olan gözü pek strateji uzmanlarına göre. Çünkü hamlen sana oyunu kazandırıyorsa, işe yarıyor demektir.

Çıkış tarihi duyuru videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Türkçe altyazı seçeneğini aktif etmeyi unutmayın.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst