• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com
Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

TUNCER61 - 65-250 Server Files

3.00 yıldız(lar) 5 Oy

patenokulu

Level 2

MT2GO/1-120 EMEK/LYCAN YOK/SİMYA YOK/01 HAZİRAN 19:00'DA AÇILIYOR![DETAYLI TANITIM]

Şimdi @tuncer61 Kardeş.
Yıllar önce (sanırım 2016-2017) ben files ararken beni buldun elinde SRC'leri bile olmayan Sorunlu files'ı sattın sorunları söyleyip çözemediğinde iade istedim
olayı bi anda ateşlendirip kavga boyutuna getirdin ve Gaziantepliyim diye ( Allahın dağlısı sen ne anlarsın metin2den) tarzı çümleler kurdun.
Sonra geçmişi kenara bıraktım sırf bi sevdiğim dostum 65-250 istiyor diye senden files aldım
Files de en az 15-20 Sorun Fixledim (kendim çözemediklerimde gerek ücretli gerek ücretsiz destek aldım)
sana iyi niyetimle Skype den yazdım bi dünya fix yapıldı diye amacım yaptıklarımı seninle de paylaşmaktı.
''Sen ne Anlarsın Fix'den'' diye bi cümle kurdun bana yine cahilliğine verdim engelledim geçtim.

Hani şu meşhur filesin varya HEDA 1500 online da test edilen ama sorun çıkmayan ama sattığın müşteride çatır çatır core veren.
O filesinde de bi dünya Sorun Fixledim (kendim çözemediklerimde gerek ücretli gerek ücretsiz destek aldım)
Sana burda bug saysam Saymakla bitmez hata saysam konunun kendi uzunluğu 3 sayfa olur.
Hadi bunlarıda geçtim Files'da nasıl bi Sorun var (yada bilerek bıraktığın açık)
/usr/game/share/bin içindeki game (15/05/2020 tarihli) bi anda eski game ile (10/05/2020 tarihli) değişiyo oda olmadı bi anda siliniyo
Allah Allah neden acaba ?
Test Sunucudaçalışan (razadör ve Nemere) bi anda çalışmamayabaşlıyor (Dungeon Create etmiyo)

Şimdi @tuncer61 Kardeş Önünde 2 Seçeneğin var.
1. Seçenek bu Mejor2'ye Sattığın Dosyaların Parasını iade edersin Sonra gider sorunlarını çözer satışına devam edersin.
2. Seçenek dosyalara gram acımam yaptığım Düzenlemelere Verdiğim emeklere Gram Acımam Koyarım Linkleri buraya Gider Pazarda Portakal Satarsın.

Sana 24 Saat Karar Verme Süresi Tercih Senin.

FORUMUN EN SEVDİĞİM KURALI
Satılan veya Paylaşılan Dosyalarda Düzenleme Yapılarak Satılabilir veya paylaşılabilir.

65-250 RİKA FİLES
Game Source:
Client Source:
Game&Mysql:
Full Pack:
65-250 Tüm Dosyalar Tek link indirenlerden Ricam VT atarlarsa sevinirim.

VT:

İNDİREN ARKADAŞLAR "VİRUS TOTAL" VE KANIT ATARSA KONUYA EKLEYEYİM BENİM ŞU ARALAR PEK VAKTİM YOK!

TÜM LİNKLER UPLOAD EDİLMİŞ HALDEDİR ARKADAŞLAR ŞAHSIN VERECEĞİ KARAR DOĞRULTUSUNDA PAYLAŞILACAKTIR.
Herkese iyi Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

En Çok Reaksiyon Alan Mesajlar

Merhaba, aynı filesi bizde ücretli files olarak satmaktayız.

Kişi haklı bizde onlarca fix yaptık, destek alamadık. Kendisinin bilgisi yok çoğu konuda zaten. Aynı şikayet konusunu ben açmayı düşüündüm açıckası sonra erindim uğraşmayayım dedim.

Bu kişi ile ticaret yapmanızı önermiyorum.
Satış konusu kapatıldığından dosyayı paylaşmanızda bir engel yok.
İndirme linkinde rar şifresi bulunduğundan konu kapalı kalacaktır. Şifresiz şekilde dosyaları yüklediğinizde rapor düğmesini kullanarak konunuzu açtırabilirsiniz.

cinicin

Level 7
Kaos... Alıntılayayım ne olur ne olmaz.
Şimdi @tuncer61 Kardeş.
Yıllar önce (sanırım 2016-2017) ben files ararken beni buldun elinde SRC'leri bile olmayan Sorunlu files'ı sattın sorunları söyleyip çözemediğinde iade istedim
olayı bi anda ateşlendirip kavga boyutuna getirdin ve Gaziantepliyim diye (amk kürdü Allahın dağlısı sen ne anlarsın metin2den) tarzı çümleler kurdun.
Sonra geçmişi kenara bıraktım sırf bi sevdiğim dostum 65-250 istiyor diye senden files aldım
Files de en az 15-20 Sorun Fixledim (kendim çözemediklerimde gerek ücretli gerek ücretsiz destek aldım)
sana iyi niyetimle Skype den yazdım bi dünya fix yapıldı diye amacım yaptıklarımı seninle de paylaşmaktı.
''Sen ne Anlarsın Fix'den'' diye bi cümle kurdun bana yine cahilliğine verdim engelledim geçtim.

Hani şu meşhur filesin varya HEDA 1500 online da test edilen ama sorun çıkmayan ama sattığın müşteride çatır çatır core veren.
O filesinde de bi dünya Sorun Fixledim (kendim çözemediklerimde gerek ücretli gerek ücretsiz destek aldım)
Sana burda bug saysam Saymakla bitmez hata saysam konunun kendi uzunluğu 3 sayfa olur.
Hadi bunlarıda geçtim Files'da nasıl bi Sorun var (yada bilerek bıraktığın açık)
/usr/game/share/bin içindeki game (15/05/2020 tarihli) bi anda eski game ile (10/05/2020 tarihli) değişiyo oda olmadı bi anda siliniyo
Allah Allah neden acaba ?
Test Sunucudaçalışan (razadör ve Nemere) bi anda çalışmamayabaşlıyor (Dungeon Create etmiyo)

Şimdi @tuncer61 Kardeş Önünde 2 Seçeneğin var.
1. Seçenek bu Mejor2'ye Sattığın Dosyaların Parasını iade edersin Sonra gider sorunlarını çözer satışına devam edersin.
2. Seçenek dosyalara gram acımam yaptığım Düzenlemelere Verdiğim emeklere Gram Acımam Koyarım Linkleri buraya Gider Pazarda Portakal Satarsın.

Sana 24 Saat Karar Verme Süresi Tercih Senin.

FORUMUN EN SEVDİĞİM KURALI
Satılan veya Paylaşılan Dosyalarda Düzenleme Yapılarak Satılabilir veya paylaşılabilir.

65-250 RİKA FİLES
Game Source:
Client Source:
Game&Mysql:
Full Pack:

1-105 HEDA FİLES
Game Source:
Client Source:
Game&mysql:
Açık Makepack:
Full Pack:

TÜM LİNKLER UPLOAD EDİLMİŞ HALDEDİR ARKADAŞLAR ŞAHSIN VERECEĞİ KARAR DOĞRULTUSUNDA PAYLAŞILACAKTIR.
Herkese iyi Forumlar.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 2, Üye: 1, Misafir: 1)