Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Kıyamet Habercisi Fiddlesticks

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

CaanibaL

morsmordre
Ticaret - 0%
0   0   0Hepimizin beklediği Sihirdar Vadisi’nin korkuluğu Fiddlesticks sonunda geldi.

Hikayesi gereği korkutucu olması gereken Fiddlesticks, eski haliyle pek de bunu yansıtamıyordu. Yeni halinin animasyonlarına baktığımızda ise tam da olması gerektiği gibi olduğunu görüyoruz. Korku filmlerinden fırlamış bir canavardan farkı görünmüyor.

Yeni Fiddlesticks’in yetenek kitlerine baktığımız zaman hala daha ormanı rahat dönebildiğini ve koridor baskınında çok etkili olabileceğini görüyoruz.

Yetenek setine baktığımız zaman pasifi sayesinde ziynet yerine tıpatıp kendimize benzeyen 130 saniyeliğine korkuluk bırakabiliyoruz. Bu korkuluğu hem yem olarak hem de görüş totemi gibi kullanabilirsiniz.

Q yeteneği sayesinde pasifi ile rakip tarafından görünmüyorken saldırdığında rakibi korkutur ve ona büyü hasarı verirsiniz. Aktif yeteneği sayesinde de rakip eğer kısa süre önce korkutulmadıysa onu direkt korkutabilirsiniz.

W yeteneği ile rakiplerden can çekebilir ve hasar verebilirsiniz. Fiddlesticks’in eski versiyonundan farklı olarak artık W yeteneği olarak rakiplere toplu şekilde hasar ve can emme uygulayabilirsiniz.

E yeteneği ile hilal şeklinde bir alana hasar verebilir ve onları yavaşlatabilirsiniz. Ayrıca hilalin merkezinde yer alan rakipler ekstra olarak susturulur.

Ultisi ile 1.5 saniye yoğunlaştıktan sonra bir anda hedef noktaya atlayabilir ve etrafında dönmeye başlayan karga sürüsü ortaya çıkarabilirsiniz.Bu sürü bölgedeki bütün rakiplere saniye başına büyü hasarı verir.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst