Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz

Character Seal Scroll

turkmmo

Level 1
Ticaret - 0%
0   0   0

CİNOMEL2 EFSANESİ GERİ DÖNDÜ! 1-120 ORTA EMEK ALTYAPISIYLA YENİ SUNUCU AYTAR V2 25 EYLÜL CUMA 21.00'DA AÇILIYOR! 5.000 TL ÖDÜLLÜ BÜYÜK LONCA TURNUVASI VE BİRÇOK YENİ SİSTEM İÇİNDETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ...


Karşınızda yeni Karakter Kitleme Scrollu (Character Seal Scroll)!

Bu eşya sayesinde karakterleriniz sanki eşya transferi yaparmış gibi takas edebileceksiniz.

İŞTE DETAYLI AÇIKLAMA

Takas yapmak istemediğiniz bir karakterinize "Character Seal Scroll" alın (bu bölüm çok önemli). Inn-hostess'e gidin ve "Seal Character" seçeneğini seçin. Bu bölümde hesabınızda bulunan kitlemek istediğiniz diğer iki karakterinizden birini seçmeniz istenecek.

Burada çok dikkatli seçmeniz gerekli! Seçiceğiniz kararı geri almanız mümkün olmayacaktır!

Seçiminizi yaptıktan ve kabul ettikten sonra, seçtiğiniz karakter Cypher Ring isimlieşyada kilitli olarak kalacaktır. Artık bu karakteri istediğiniz arkadaşınızla takas edebilirsiniz. Takas ettiğiniz kişi inn-hostess'ten bu eşyayı "unseal" etmesi sonucunda işlem gerçekleşecektir. Bundan sonra bu karakter sadece ve sadece alıcının hesabında bulunacaktır. Lütfen unutmadan, bu işlem geri alınamayacağından, bu işlemi gerçekleştirmeden önce seçeceğiniz karakterden emin olmanız gerekmektedir.
Power Up Store'u bugün ziyaret edin ve eşyanızı alın! Lütfen unutmayınızki simdilik sadece ESN ile satın alım açıktır. Ödeme seçenekleri ileriki zamanda sizlerin daha kolay alımı için genişletilecektir.

Easy to follow steps:

Power Up Store'dan "character seal scroll" satın alın.
Diğer 2 karakterinizden birini inn-hostess'ten "Seal Character" seçeneğiyle kitleyin, (burada "Character Seal Scroll" "Cypher Ring"'e dönüşecektir)
"Cypher Ring"i arkadaşınızla takas edin!
Eşyayı alan kişi karakteri inn-hostesstan "Unseal Character" yaptıktan sonra karakter hesabına eklenecektir.

HATIRLANMASI GEREKEN ÖNEMLİ ŞEYLER: Takas edilen her karakterin üzerinde hiçbir eşya bulunmaması gerekmektedir. Aksi durumda karakter kilitleme çalışmayacaktır. Ayrıca, eşyayı alan oyuncunun bulunduğu sunucudaki karakter slotları dolu olmaması gerekmektedir.
.


---------------------------------------------------------------


.
Bu Scroll sayesinede Char satışlarına yeni bir boyut gelmiş oldu hepimize hayırlı olsun

Yakında pazarda görürüz "1 Gb ye andream char gel abi" Char nerde ?? Yüzükde :D Git bir kuyumcuda bozdur depe depe kullan :D


 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst