Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Leveling - Boosting Hizmeti

5.00 yıldız(lar) 1 Oy

BoostHizmetleri

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
40d
Başarım Puanı
3
Madalyalar
0
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Öncelikle iyi forumlar, iyi oyunlar diliyorum. İşten, okuldan fırsat bulamayan, oyun bilgisi açısından ve gear açısından yetersiz fakat gelişmek isteyen arkadaşlar için piyasanın altında leveling-boosting hizmeti veriyorum.

Her ap düzeyinden her karakterle yararlanabileceğiniz leveling-boosting hizmetinden bahsetmek ve fikir vermek gerekirse;

Karakterinizin level ve gearına göre kasma yeri belirlenir. Maksimum verimi minimum zamanda alabileceğiniz yerlerde siparişleriniz tamamlanır.
Güvenlik gerekçesiyle hiçbir bilginizi paylaşmak ya da belirtmenize gerek yoktur. Sadece discord aracılığı ile yazılı olarak iletişime geçilir.
Hesap bilgileriniz 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Belirleyeceğimiz, sizin oyunda olmadığınız saatlerde siparişler tamamlanır.
Hiç kimse hesabınızda sizin olmadığınızı anlamaz.
Fiyatlar Çöp sayısı ve Exp miktarına göre belirlenir. Öncesinde denemeniz için satın aldığınız çöp miktarına oranla belli bir miktar çöp ücretsiz bir şekilde teslim edilir.
Fiyatları belirleyen ana unsurlar ; Gear - Sınıf - Level - Pet - Çadır - LootScrool

Ödemeler havale/eft ve Acoin ile mümkündür.

Daha fazla bilgi edinmek ve aklınıza takılan sorular için hem konuya cevap yazabilir hem de LevelingBoosting#3298 discord adresinden bana ulaşabilirsiniz.

UNUTMAYIN! Hayattaki En Değerli Şey Zamandır. Size Zaman Vaat ediyorum.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
B

BoostHizmetleri

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
40d
Başarım Puanı
3
Madalyalar
0
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Konu Sahibi
Konu Sahibi
B

BoostHizmetleri

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
40d
Başarım Puanı
3
Madalyalar
0
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0
Konu günceldir.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
B

BoostHizmetleri

Level 1
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
0
Online Süresi
40d
Başarım Puanı
3
Madalyalar
0
MmoLira
2
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)