Reklam vermek için [email protected]

Satıyorum RDR2 ve GTA5 HESAP KASMA HIZMETI

5.00 yıldız(lar) 3 Değerlendirme Değerlendirenler

ham1tcagdas

Level 1
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
3
Altın Konu
0
Başarım Puanı
8
TM Yaşı
13 Gün
Online Süresi
11h 38m
MmoLira
16
DevLira
0
Takipçiler
1

Nileya2 ortaokul /kolay emek Global bir sunucudur, PvP ve PvM içeriği kapsamlıdır, özel kostümler ve diğer özellikler sunucuyu ayırt eder Hemen tıkla, aramıza katıl!

BURADA SATILANLAR: WORLD OF TANKS - RDR2 - GTA5 HESAP KASMA HIZMETI.

Satıcı bilgileri:
DISCORD: LUTFEN TURK oldugunuzu belirtiniz benim müsterilerim genelde ingilizce yazar alıskanlıktandır bende ingilizce iletisim kuruyorum bende. Discord.gg/8C7jeDX
web sitem ile dünyaya satıyorum ve de trustpilot da olan GTA5SERVICES adı altında trustpilot skorum 300 kişi tarafından yapılan değerlendirmede 5* yıldızdır.
Site üzerinden veya konuya yorum ile iletişim halinde bulunup - varsa bu sitede veya iban ile ödeme kabul edebilirim.

Red Dead Online - Altın ve $ para Kasma hizmeti:
Oyun içinde buluşarak teslimat yapıyorum. İşlem süresi gün sayısı artsa bile 15 dakikayı geçmez.

13 Altın + 800$ Para --> 25 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez
25 Altın + 1.600$ Para --> 50 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez

140 Altın + 9.000$ Para --> 250 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> 15 dk içinde
280 Altın + 18.000$ Para --> 400 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> 1 gün + 15 dk içinde
560 Altın + 36.000$ Para --> 700 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> 3 gün + 15 dk içinde
1400 Altın + 90.000$ Para --> 1400 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> 9 gün + 15 dk içinde

Red Dead Online - $ para ve Level Kasma hizmeti:

• 5.400$ Para + 10 Karakter Leveli + 10 Level Collector Leveli --> 100 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> !! Collector Bag/Çantası gerektirir = 15 Altın'a madam nazarda satılan çantadır.
  • 10.800$ Para + 20 Karakter Leveli + 20 Level Collector Leveli --> 200 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> Collector Bag/Çantası gerektirir.
  • 16.200$ Para + 30 Karakter Leveli + 20 Level Collector Leveli --> 300 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> Collector Bag/Çantası gerektirir.
  • 21.600$ Para + 40 Karakter Leveli + 20 Level Collector Leveli --> 370 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> Collector Bag/Çantası gerektirir.
  • 27.000$ Para + 50 Karakter Leveli + 20 Level Collector Leveli --> 430 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> Collector Bag/Çantası gerektirir.
  • 54.000$ Para + 100 Karakter Leveli + 20 Level Collector Leveli --> 700 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez --> Collector Bag/Çantası gerektirir.

Red Dead Online - Role Level Kasma hizmeti:

• Naturalist: 4 saat içinde Level 1 den - 20 ye --> 200 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez
  • Moonshiner: 10 gün içinde Level 1 den - 20 ye --> 500 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
  • Trader: 4 gün içinde Level 1 den - 20 ye --> 300 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
  • Bounty Hunter: 10 gün içinde Level 1 den - 30 a --> 500 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
  • Collector: 4 saat içinde Level 1 den - 20 ye --> 100 TL --> Hesap paylaşımı gerektirmez

GTA Online - Level Kasma hizmeti:
:
GTA 5 te herhangi bir servisin İşlem süresi 30 dakika.

120 Level : 50 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
250 Level : 100 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
350 Level : 150 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
450 Level : 200 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
550 Level : 250 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..

GTA Online - Bunker Kasma hizmeti:
Bunker Araştırmaları Full Açılır !.. 200 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..

GTA Online - Para Kasma hizmeti:

15.000.000$ Para: 50 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
30.000.000$ Para: 100 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
45.000.000$ Para: 150 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
60.000.000$ Para: 200 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
75.000.000$ Para: 250 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
90.000.000$ Para + 250 Level + Tüm Kilitler açılır: 300 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
105.000.000$ Para + 350 Level + Tüm Kilitler açılır: 350 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
120.000.000$ Para + 450 Level + Tüm Kilitler açılır: 400 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
150.000.000$ Para + 550 Level + Tüm Kilitler açılır: 500 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..

GTA Online - Parça Parça satın alım hizmeti:

Car Meet Level Kasma 1 den 30 Level'e : 50 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
Car Meet Level Kasma 1 den 90 Level'e : 150 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..
Car Meet Level Kasma 1 den 200 Level'e : 350 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..

Geçmekte zorlandığınız 1 görevi sizin için gün içerisinde bitiriyorum: 50 TL --> Hesap paylaşımı gerektirir !..

World Of Tanks Online - Mod:

Aylık Üyelik Sistemi olarak satın alabildiğiniz bu mod 100% güvenlidir.

1 AY - 150 TL

2 AY - 250 TL
3 AY - 400 TL

6 AY - 650 TL

İçerik:

video1:

video2:

3 yıldır kullanmaktayım, Güvenli mod dur, Seferlerde kullanılmaması gerekmektedir. Oyun için de sorun teşkil etmemektedir.

ingilizcesi Türkçesi

1. Marker Re-Load Düşmanın yükleme süresini gösterir.
  2. AimBot 2.0 on/off Otomatik nişan alma modu ve otomatik ateş modu vardır ( Aç / Kapa özellikli )
  3. ContourLook Düşmanın duvarın arkasında bile olsa hedef gibi görünür. Wallhack denebilir ESP de denebilir.
  4. TargetDirection Düşmanın yönü haritada görünür taret oynatması görünür.
  5. HitMarker Düşman Vuruldu ise görünmez iken bile bir işaret çıkarır, Dostunuz kör atışta vurduysa o görünmez tankın oldugu yerde işaret belirir.
  6. Mod Tundra Ağaç ve çalıları tamamen yada kısmen siler ayarlarda anlatıcam.
  7. ArtiPlace Düşman arty si yerini tespit eder ve görünür kılar Kırmızı ise kesin orada olmalı, mavi ise bir ihtimal orada anlamı taşır.
  8. LaserPoint Düşman tankının nereye nişan aldıgını gösterir
  9. BreakableObjects Haritada kırılan herşey ses ve görüntü çıkarır.
  10. MarkersDestruction Yıkılan herşey gri bir nokta ile sniper modda iken size gösterilir. Her atışta vurursanız
  11. Autorepair otomatik Söndürür ve otomatik yada ALT tuşu ile bozulan önemli parça tamir edilir. önemliler: motorun tamamen durması, palet tamamen kırılması, top tamamen kırılması, taret tamamen bozulması,
  12. StrikePoint
  13. AimingAngles Hangi açıdasınız onu gösterir düşmana bakış ve gelecek merminin sekme ihtimali
  14. Shadows Görünürken kaybolan düşmanların Silueti görünür kalır ve can bilgisi kaç saniye önce görünmez oldu sayaç ile sayar ve görünür.

Son düzenleme:

Tunacsk

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
2
Altın Konu
0
Başarım Puanı
4
TM Yaşı
13 Gün
Online Süresi
55m
MmoLira
3
DevLira
0
Takipçiler
0
RDR 2 Online için "140 Altın + 9.000$ Para" aldım. Bu konuda bir çok sitede güvenilir birilerini arıyordum. İhtiyacım olan sadece biraz gold ve paraydı. 10 dk bile sürmedi GTA5SERVICES sağolsun destek oldu.

Not: dozunda doping almak her oyuncunun ihtiyacıdır!

1641680945347.png

GTA V - RG

Level 1
Üye
Konular
0
Reaksiyon Skoru
1
Altın Konu
0
Başarım Puanı
4
TM Yaşı
13 Gün
Online Süresi
45m
MmoLira
2
DevLira
0
Takipçiler
0
Hesabızın kapanması konusunda güvenmiyor olabilirsiniz. Bu benim 3. hesabım. Deneyim kazandım evet fakat neden hesaplarım kapandı? Çünkü kendim internetteki yazılımlardan denedim. Piyasada bir çok yazılım var ve hem bilgisayarınıza virus sokma ihtimali yüksek hem de bilgilerinizi çalmak için sizden virus programınızı kapatmanızı ve yazılımı çalıştırmanızı istiyorlar.

Virus ve trojanlardan uzak ve hesap kapanma riskinizi azaltarak kontrollü bir hizmet alabilirsiniz. "GTA5SERVICES" ile hesap bilgilerimi paylaştım bu doğru fakat yeniden hesap bilgilerinizi yenileyebilirsiniz. İki aşamalı güvenliği açmayı unutmayın! Ayrıca, bu devirde babanıza bile güvenilmez derler haklısınız ama size tavsiyem, bir eğlence için paranızdan ve hesabınızdan olmak istemiyorsanız,

Yeni hesaplar için: (15.000.000$ Para) alınabilir
Eski hesaplar için: (60.000.000$ Para üzeri + 120 Level) alınabilir.

Çünkü, bu hizmet için rockstargames'in orjinal sitesinden almaya kalsanız tr şartlarına göre ateş pahası. Ben (60.000.000$ Para) oyun parası aldım. Bunun için 200 tl ödedim. Bunu GTA V' in kendi sitesinden almış olsaydım 562,5 $ (7.804,41 Türk Lirası) ödemem gerekirdi. Benim levele ihtiyacım yok çümkü eski oyuncuyum. Keyf alarak oynamayı seviyorum. Aşağıdaki fiyatları göz önünde bulundurarak "GTA5SERVICES" üzerinden alışverin yapın!

Hesabımın son durumu,

Teşekkürler GTA5SERVICES,
1641742141096.png

Konu Sahibi
Konu Sahibi
ham1tcagdas

ham1tcagdas

Level 1
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Üye
Konular
1
Reaksiyon Skoru
3
Altın Konu
0
Başarım Puanı
8
TM Yaşı
13 Gün
Online Süresi
11h 38m
MmoLira
16
DevLira
0
Takipçiler
1
İşlem Süresi 15.000.000 + 120 level + Tüm Kilitler açılır için 5 dakika sürüyor evet yeni hesaplar için bu miktar eğlenmenize yetecek bir miktar.
Türkiye de meşhur olma ihtiyacımız olmadı şükür. Satışlarımız oldukça güzel gidiyor.
Müşterilerim oldukça dikkatliler bir ban yedireyim emin olun verdikleri parayı anında geri alırlar. Zaten satış yaptığımız çok site de bunu sağlayan sitem kurulu ödemeni yap - ürünü al - onayla - paran teslim edilsin şeklinde sürüyor.

Satışını yaptığım Bu tarz ürünleri bir Türk'e bu fiyata satabilmek zordur. Mesela 500 Milyonu 10 TL ye satanlar var. Şimdi sen ban yediğinde o 10 TL yi alabilecekmisin geri ? hayır, peşine bile düşmezsin. Biz realist bir işlem yapıyoruz sizin kaliteli oyunlarla dolu değiştirmeyi aklınızdan bile geçirmediğiniz o Steam, Epic Games, Rockstar hesabınıza giriş yapıyor ve güvenli bir şekilde eklememizi istediğiniz miktarda ekleyip çıkıyoruz. Pekte uzun sürmüyor.

"1 gün yazdığıma bakmayın :) 10 dk. bile bazen çok geliyor ama satış oranları yabancılara oldukça fazla olunca bazen ne yapacağımızı bizde bilemiyoruz."

- Güven ile alabileceğiniz her biri ayrı kaliteli servislerimizi şu güne kadar 13bin + dünya genelinde oyunculara satmışız. GTA5SERVICES' e güvenebilirsiniz.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)