Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Call of Duty: Mobile'dan Gun Game Modunu Sevenleri Üzecek Haber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zM0rcy

metin2tasarim.com
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
TM Üye
Katılım
9 Ara 2018
Konular
132
Mesajlar
870
Reaksiyon Skoru
111
Online Süresi
30g 15s 23d
Başarım Puanı
114
Level
0
Yaş
20
MmoLira
169
DevLira
6
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
0

Rüya2 Global server 8 yıllık tecrübesiyle, rakiplerine yön veren yenilikleriyle ve uzman yönetici kadrosuyla 29 kasım 2019'da açılıyor! DETAYLI TANITIM VE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYINKısa bir süre önce çıkan Call of Duty: Mobile'a Gun Game adında yeni bir mod eklenmişti. Oyuncular multiplayer kısmında bu oyun moduna kısıtlı bir süre boyunca ulaşabiliyor olacak. Daha sonrasında ise bu mod kaldırılacak.

Call of Duty: Mobile, Activision firmasının yüksek başarı sağladığı oyunlardan biri olmayı kısa bir sürede başardı. Geliştirici şirket, oyun çıkalı kısa bir süre olmasına rağmen yüksek indirme rakamları elde etmeyi başardı. Call of Duty: Mobile, şimdiden bu zamana kadarki en büyük mobil oyunlara kafa tutabilecek seviyede bir indirme sayısını elde etti.
Call of Duty serisinin hayranları için Call of Duty havasını ve dinamiklerini mobil platformlara taşıyan önemli bir oyun olmayı başaran Call of Duty: Mobile, emülator yardımıyla tıpkı PUBG Mobile gibi bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor. Birkaç gün önce ise kısıtlı bir süre için oyuna yeni bir mod eklendi.
Mod neler içeriyor?


Oyun modu multiplayer listelerine kısıtlı bir süreliğine eklendi. Bugünden itibaren yaklaşık 27 gün sonra ise mod kaldırılacak. Gun Game adını verdikleri bu moda erişebilmek için 8. seviye olmanız gerekiyor. Call of Duty oyunlarına aşinaysanız bu modun ne olduğuna dair bir fikriniz vardır. Bilmeyenler için, Gun Game moduna girdiğiniz zaman bir silah ile oyuna başlıyorsunuz. Birini öldürdüğünüzde ise başka bir silaha geçiş yapıyorsunuz. 20 farklı silahla adam öldürmeyi başardığınızda ise elinizde sadece bıçağınız kalıyor. Son aşamaya geldiğinizde bıçakla adam öldürmeyi başarırsanız oyunu kazanıyorsunuz. Eğer elinizde silah varken bıçak yiyecek olursanız doğduğunuzda bir önceki silahınıza geçiş yapıyorsunuz.

Call of Duty: Mobile şu anda tüm mobil uyumlu platformlarda kullanılıyor. Activision'ın gelen yoğun istek üzerine bir kontrolcü desteği için çalışmalar yapması şu anda oyuncular tarafında beklenen bir özellik. Bu destek hakkında daha fazla bilgi almak için yukarıdaki haberimizi inceleyebilirsiniz.
 

Tungа

Zekânın ruhu kısa sözde yatar.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Yönetici
VIP Üye
Turnuva
Yönetici
Katılım
29 Eyl 2009
Konular
326
Mesajlar
4,059
Reaksiyon Skoru
2,022
Online Süresi
105g 10s 48d
Başarım Puanı
285
Level
0
Madalyalar
5
Yaş
25
MmoLira
816
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
140
Takipçiler
1
Daha önce paylaşıldığı için kapatıldı.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst