Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


CS:GO | Counter Strike Global Offensive < Genel Bir Anlatm Mod 2 >

Karahаn

Hiç bir miras, doğruluk kadar zеngin dеğildir.
Moderator
VIP Üye
Dergi Editörü
Turnuva
Katılım
2 Eyl 2017
Konular
1,230
Mesajlar
3,127
Reaksiyon Skoru
1,358
Online Süresi
81g 4s 2d
Başarım Puanı
297
Madalyalar
0
MmoLira
1,287
DevLira
-57
En İyi Cevap Puanı
20
Takipçiler
0
Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO), 1999 yılında piyasaya sürüldüğünde öncü olan orijinal Counter-Strike oyunundaki birinci şahıs atıcı oyunu üzerine genişler. Maçı kazanmak için yeterince raund.
CS: GO yeni haritalar, karakterler ve silahlar içeriyor ve Dust, Inferno, Nuke, Train ve daha fazlası gibi klasik Counter-Strike haritalarının güncellenmiş versiyonlarını sunuyor. Ek olarak, CS: GO Silah Yarışı, Uçan İzciler ve Kanatçı gibi yeni oyun modları sunar ve çevrimiçi eşleştirme ve Rekabetçi Beceri Grupları içerir.
Oyun modları
Rekabetçi
Bu haritaya Counter-Strike yapan klasik oyun modudur. Beş kişilik iki takım, standart rekabetçi Counter-Strike kurallarını kullanarak en iyi 30 maçta yarışır.
Oyuncular, başarı şanslarını en üst düzeye çıkarmak için zırh, silah, etkisiz hale getirme veya kurtarma kitleri satın almalı ve oyun içi ekonomilerini yönetmelidir. Bombalı Defüzyon veya Rehine Kurtarma oyun modlarında 16 tur kazanan ilk takım maçı kazanır.
Rekabetçi teklifler benzersiz Beceri Grupları oyuncuları, Silver 1 ile başlayan ve The Global Elite'e yükselen kazanabilir ve görüntüleyebilir. Kendi başınıza bir maça katılın ya da bir takım oluşturun ve birlikte bir maç için sıraya geçin!
Yancı
Tek bir bomba site haritası üzerinde bu 2v2'lik en iyi 16 oyun modunda kendiniz sıraya alın veya bir arkadaşınızı kapın. Oyuncular Wingman'a özel bir Beceri Grubu kazanır ve Rekabetçi Bomba Kusuru kurallarını kullanarak oynar. Bombayı yerleştirmek veya bomba sahasını savunmak için silahlar, zırhlar ve kitleri etkisiz hale getirin!
gündelik
Counter-Strike oynamaya hazırsınız, ancak tam 30 yuvarlak maç yapmak istemiyor musunuz? Rahat bir eşleşme bulun ve bu açılan, bırakma oyun modunda kendi hızınızda oynayın.
Casual modunda oyuncular otomatik olarak zırh ve kusurlu kit alırlar, basitleştirilmiş bir ekonomiyle oynarlar ve takım hasarı kapanır. Bir oyuna katıl ve CS: GO'nun temellerini öğrenmeye başla!
Ölüm Maçı
Bu hızlı tempolu Gündelik oyun modu anında yeniden doğuşa izin verir ve hızlı angajmanları teşvik eder. Yumurtlamadan sonra, oyuncuların seçtikleri silahları almak ve düşmanı meşgul etmek için sınırlı bir süreleri vardır.
Farklı silahlara sahip öldürme puanları farklı puan değerindedir ve maç boyunca oyunculara seçilen silahlarla öldürme başarısı için bonus puan verilecektir. Derhal dirildim ve savaşa geri dönün!
Silâhlanma yarışı
Silahlanma yarışı, hızlı yakın çeyrek mücadele için tasarlanan anında yeniden doğma özelliğine sahip bir silah ilerletme modudur.
Oyuncular, oyundaki her silahtan geçerken bir öldürme kaydettikten hemen sonra yeni silahlar kazanırlar. Nihai silahla, altın bıçakla bir öldür ve maçı kazan!
Yıkım
Yıkım'da oyuncular sırayla hızlı tempolu oyun için tasarlanmış bir dizi haritada tek bir bombaya saldırıp savunuyorlar.
Oyunculara otomatik olarak bir başlangıç silahı verilir ve bir silaha kaydettiklerinde bir dizi ateşli silahla ilerlerler. Ne kadar çok öldürürseniz, güçlü keskin nişancı tüfeği gibi ekibinize avantaj sağlayan daha güçlü silahlara doğru ilerlersiniz!
Uçan İzci
SSG 08 keskin nişancı tüfekleri ve bıçakları - Bu Rahat 8v8 oyun modu, yerçekimi azaltılmış özellikleri, hareket ederken çekim için oyuncuları cezalandırmaz ve sadece iki silah izin verir. Gökyüzüne çık ve düşmanlarını yok et; 9 rauntta ilk takım kazanır!
Tarih
1999 yılında , Half-Life için bir mod olarak piyasaya sürüldü. Oyun bir beta sürümden tam sürüme ilerlerken, rakip oyuncuları tanımlayan klasik oyunu geliştirdi ve oyunu ilk sürümünden bu yana izleyen özel bir topluluk geliştirdi.
Yinelemelerinin her biri boyunca - 1.6, Kaynak ve Global Ofansif - Counter-Strike, oyuncunun ilk şahıs atıcı becerisinin fiili ölçütüydü. Dünyanın dört bir yanından gelen ekipler, dünya genelinde milyonlarca izleyiciye aktarılan yerel, bölgesel ve uluslararası turnuvalarda yeteneklerini ve stratejilerini ortaya koyuyor.
Her şey için CS: GO, resmi sosyal medya kanallarımızı ve takip edin .
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst