• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Bestia files

5.00 yıldız(lar) 3 Oy

Tungа

Zekânın ruhu kısa sözde yatar.
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Turnuva Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Konular
267
Reaksiyon Skoru
1,342
Başarım Puanı
270
Madalyalar
1
  • 5. Hikaye Yarışması
MmoLira
212
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
65
Takipçiler
37
@Tungа o değerli yorumlarını dinlemek istiyorum :)
Bir filesin geliştirilmiş hali olduğu için yoruma çok açık değil. Çok aşırı şey yapılmamış olsa da bazı hatalar giderilmiş. Dosyayı indirip detaylıca bakmak çok uzun zaman alır ama bestia filesinde oyuna bile giremeyenler vardı. Bunda girebiliyorlar. O bile yeterli bence 😂
Bestia filesi konusuna yazılan "şu hatayı aldım" tarzı yorumları yakalayıp çözmek gerek.
Moris2 filesi de Bestia filesin gelişmiş hali ve oyun açılmış hali. Onun yorumlarına da bakın.
Bestia filesi 1.5 sene önceki dosyalar olsa da geliştiricisi iyi bence. İnce ayrıntıları görünce anlıyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam offlineshop da efsun kayması vardı. Başınıza gelir mi bilmem.
MySQL tabloları sorunlu. İyi bir optimizasyon gerekiyor.
Çok söylenecek söz yok aslında bu kadar sistemli bir filesin sorunsuz olmasını beklemek hayal.
Konu için teşekkürler.

saylgan38

Level 5
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Üye
Konular
22
Reaksiyon Skoru
184
Online Süresi
43g 20s 57d
Başarım Puanı
126
Madalyalar
0
MmoLira
627
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
7
Bu filesin sorunlarını çözmek için hayatın çemberinden feleğinden geçmeniz gerekmekte.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
G

Gavurcu

Level 4
TM Üye
Üye
Konular
21
Reaksiyon Skoru
90
Online Süresi
10g 17s 25d
Başarım Puanı
71
Madalyalar
0
MmoLira
354
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
1
Bir filesin geliştirilmiş hali olduğu için yoruma çok açık değil. Çok aşırı şey yapılmamış olsa da bazı hatalar giderilmiş. Dosyayı indirip detaylıca bakmak çok uzun zaman alır ama bestia filesinde oyuna bile giremeyenler vardı. Bunda girebiliyorlar. O bile yeterli bence 😂
Bestia filesi konusuna yazılan "şu hatayı aldım" tarzı yorumları yakalayıp çözmek gerek.
Moris2 filesi de Bestia filesin gelişmiş hali ve oyun açılmış hali. Onun yorumlarına da bakın.
Bestia filesi 1.5 sene önceki dosyalar olsa da geliştiricisi iyi bence. İnce ayrıntıları görünce anlıyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam offlineshop da efsun kayması vardı. Başınıza gelir mi bilmem.
MySQL tabloları sorunlu. İyi bir optimizasyon gerekiyor.
Çok söylenecek söz yok aslında bu kadar sistemli bir filesin sorunsuz olmasını beklemek hayal.
Konu için teşekkürler.
inanın ki bestia konusundaki tüm sayfaları tek tek okuyup milletin yazdığı sorunları çözdüm. ama bizim millet şu bu sorunu var demekten çok kullanılmaz, çöp dediği için nasıl buglar var ondanda haberimiz yok. ama elimden geldiğince gördüğüm bugları çözdüm birçok syserr veren sorunları çözdüm ekli olupta kullanılmayan başı boş sistemleri kaldırdım. en basitinden adam gelmiş 2 tane uzaktan npc sistemi eklemiş. acce kaldırıpta sash eklemek bile ne kadar zamanımı aldı. offlineshop ayrıntılı olmamakla test ettim ama sorun görmedim. bug gören olursa bildirirse bakarız ama diğer konudaki gibi burdada sadece sorun olduğunu söylüyorlar bugu belirtmiyorlar.

Bu filesin sorunlarını çözmek için hayatın çemberinden feleğinden geçmeniz gerekmekte.
hocam o kadar sorun olduğunu biliyorsanız bunları belirtmeniz daha iyi olurdu dimi ?

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)