• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

Bestia files

5.00 yıldız(lar) 3 Oy
  • Konbuyu başlatan Gavurcu
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 78
  • Görüntüleme 7K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tungа

Zekânın ruhu kısa sözde yatar.
Konular
332
Reaksiyon Skoru
2,284
Online Süresi
123g 8s 0d
Başarım Puanı
285
Madalyalar
13
MmoLira
1,034
DevLira
25
En İyi Cevap Puanı
148
Takipçiler
68
  • Turkmmo 2019 Yılının En İyi Hosting Yöneticisi
  • 5. Hikaye Yarışması
  • Turkmmo 2019 Yılının En Popüler Üyesi
  • 1. Kullanıcı Başlık Tasarımı Yarışması
  • Turkmmo 2019 Yılının En Gizemli Üyesi
  • 3. Turkmmo Profil Kapak Fotoğrafı Yarışması
@Tungа o değerli yorumlarını dinlemek istiyorum :)
Bir filesin geliştirilmiş hali olduğu için yoruma çok açık değil. Çok aşırı şey yapılmamış olsa da bazı hatalar giderilmiş. Dosyayı indirip detaylıca bakmak çok uzun zaman alır ama bestia filesinde oyuna bile giremeyenler vardı. Bunda girebiliyorlar. O bile yeterli bence ?
Bestia filesi konusuna yazılan "şu hatayı aldım" tarzı yorumları yakalayıp çözmek gerek.
Moris2 filesi de Bestia filesin gelişmiş hali ve oyun açılmış hali. Onun yorumlarına da bakın.
Bestia filesi 1.5 sene önceki dosyalar olsa da geliştiricisi iyi bence. İnce ayrıntıları görünce anlıyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam offlineshop da efsun kayması vardı. Başınıza gelir mi bilmem.
MySQL tabloları sorunlu. İyi bir optimizasyon gerekiyor.
Çok söylenecek söz yok aslında bu kadar sistemli bir filesin sorunsuz olmasını beklemek hayal.
Konu için teşekkürler.

saylgan38

Level 5
Konular
22
Reaksiyon Skoru
186
Online Süresi
55g 6s 56d
Başarım Puanı
126
MmoLira
788
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Takipçiler
7
Bu filesin sorunlarını çözmek için hayatın çemberinden feleğinden geçmeniz gerekmekte.

Konu Sahibi
Konu Sahibi
G

Gavurcu

Level 5
Konular
21
Reaksiyon Skoru
139
Online Süresi
15g 30d
Başarım Puanı
81
MmoLira
529
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
1
Takipçiler
3
Bir filesin geliştirilmiş hali olduğu için yoruma çok açık değil. Çok aşırı şey yapılmamış olsa da bazı hatalar giderilmiş. Dosyayı indirip detaylıca bakmak çok uzun zaman alır ama bestia filesinde oyuna bile giremeyenler vardı. Bunda girebiliyorlar. O bile yeterli bence ?
Bestia filesi konusuna yazılan "şu hatayı aldım" tarzı yorumları yakalayıp çözmek gerek.
Moris2 filesi de Bestia filesin gelişmiş hali ve oyun açılmış hali. Onun yorumlarına da bakın.
Bestia filesi 1.5 sene önceki dosyalar olsa da geliştiricisi iyi bence. İnce ayrıntıları görünce anlıyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam offlineshop da efsun kayması vardı. Başınıza gelir mi bilmem.
MySQL tabloları sorunlu. İyi bir optimizasyon gerekiyor.
Çok söylenecek söz yok aslında bu kadar sistemli bir filesin sorunsuz olmasını beklemek hayal.
Konu için teşekkürler.
inanın ki bestia konusundaki tüm sayfaları tek tek okuyup milletin yazdığı sorunları çözdüm. ama bizim millet şu bu sorunu var demekten çok kullanılmaz, çöp dediği için nasıl buglar var ondanda haberimiz yok. ama elimden geldiğince gördüğüm bugları çözdüm birçok syserr veren sorunları çözdüm ekli olupta kullanılmayan başı boş sistemleri kaldırdım. en basitinden adam gelmiş 2 tane uzaktan npc sistemi eklemiş. acce kaldırıpta sash eklemek bile ne kadar zamanımı aldı. offlineshop ayrıntılı olmamakla test ettim ama sorun görmedim. bug gören olursa bildirirse bakarız ama diğer konudaki gibi burdada sadece sorun olduğunu söylüyorlar bugu belirtmiyorlar.

Bu filesin sorunlarını çözmek için hayatın çemberinden feleğinden geçmeniz gerekmekte.
hocam o kadar sorun olduğunu biliyorsanız bunları belirtmeniz daha iyi olurdu dimi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)