• Hiçbir zaman yapacağınız alışverişlerde Turkmmo`ya güvenerek alışveriş yapmayın. Turkmmo hiçbir firmanın garantörü değildir. Hosting yetkilisi rütbesine sahip olsun ya da olmasın, forum yönetiminde olsun ya da olmasın hiçkimse Turkmmo adına satış yapma ya da güvence verme yetkisine sahip değildir. Alışveriş yapacağınız firmalara sadece Turkmmo yönetiminde diye ya da hosting yetkilisi rütbesine sahip diye güvenmeyin. Turkmmo.com olarak görevimiz alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektir. Onun dışında kalan herşeyde alıcı ve satıcı sorumludur. Turkmmo.com Yönetimi olarak bu bölümlerde yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde sorumluluğumuz olmadığını tekrar belirtir, üyelerimizden alışveriş yapacakları firmaları önceden çok iyi araştırmalarını öneririz. Turkmmo üzerindeki tüm bölümlerde alışveriş yaparken bu şartları ve sorumluluğun tamamen size ait olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]


Ticaret Merkezi Sicil Sistemi

lanetadam

Sonumuzu düşünmediğimiz gibi kahramanda olamadık.
Site Yetkilisi
Admin
VIP Üye
Yarışma Organizatörü
Hosting Yöneticisi
Katılım
9 Eyl 2013
Konular
8,857
Mesajlar
35,921
Reaksiyon Skoru
2,553
Online Süresi
90d 16h 45m
Başarım Puanı
520
MmoLira
1,007
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
4

RAGEFULLMT2 SUNUCUMUZ SÖZ VERDİĞİMİZ SAAT VE TARİHTE BETA OLARAK AÇILMIŞTIR!!! HEPİNİZİ SUNUCUMUZA TEST ETMEYE BEKLİYORUZ. KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Ticaret merkezinde son zamanlarda artan dolandırıcılık olaylarından dolay bu sistemin uygulanması kararına varıldı. Sistemin amacı dolandırıcı kişileri tespit ederek satış sisteminden tamamen men ederek diğer üyelere zarar vermesini engellemek. Ticaret merkezinde sık sık yapacağımız denetimler sayesinde bu kişileri tek tek tespit edecez.
Satıcıların ve ileride satış yapmak isteyen üyeler için kısa bir bilgilendirme olarak, üyeliğinizi yasaklı kişiler ile paylaştığınız da ortak olsanız veya olmasanız dahi bağlantınız bulunduğu takdir de sizde yasaklılar listesine alınacaksınızdır. Bu sebeple üyeliğinizi kimse ile paylaşmayınız, üyeliğiniz size özeldir ortak kullanım aracı değildir.

Aşağıda ki tabloda uygulanacak satış yasakları ve sürelerle ilgili tablo paylaşılmıştır, suç olarak sadece dolandırıcılık değil şikayeti çözümle süreleriniz ve şikayetlerinize yaklaşımlarınıza görede sicil etkilenebilecektir.

KİŞİ
SUÇU
SİCİL DURUMU
SATIŞ YASAĞI
ABC-ÜYE
DOLANDIRICILIK
1.DERECE !
SORUNU ÇÖZDÜĞÜNDE SATIŞ YAPABİLİR
ABC-ÜYE2
DOLANDIRICILIK
2.DERECE !!
SORUN ÇÖZDÜĞÜNDE 7-10GÜN SONRA SATIŞ YAPABİLİR
ABC-ÜYE3
DOLANDIRICILIK
3.DERECE !!!
KALICI SATIŞ YASAĞI UYGULANMIŞTIR
TEKRAR SATIŞ YAPAMAZ
 

Bvural41

O Gemi Bir Gün Gelecek..!
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Katılım
31 Ocak 2014
Konular
61
Mesajlar
589
Reaksiyon Skoru
133
Başarım Puanı
137
MmoLira
176
DevLira
-21
En İyi Cevap Puanı
0
@lanetadam sizi usandırdılar sayın adminim en iyisi böyle olmuş :)
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst