Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

OSM/Online Soccer Manager > OSM Nedir? <

The-End

{ SooN }
Site Yetkilisi
Moderatör
Konular
899
Reaksiyon Skoru
1,012
Online Süresi
49d 14h 54m
Başarım Puanı
252
MmoLira
1,477
DevLira
-97
En İyi Cevap Puanı
16

RagefullMT2 1-120 FARM OYUN YAPISI VE YENİLİKÇİ SİSTEMLERİYLE BİRLİKTE 23.08.2019 CUMA SAAT 20:00'da CBT SUNUCUSUNU AÇIYOR! KAYITLAR VE İNDİRME AKTİF! DETAYLI TANITIM İÇİN TIKLAYIN

Online Soccer Manager , en sevdiğiniz futbol kulübünün menajeri olabileceğiniz bir oyundur . Dünyaya en iyi futbol menajeri olduğunu göster ! Bir lige katılın veya kendi arkadaşlarınızdan birini arkadaşlarınızla birlikte başlatın.

Favori kulübünü seç
Şampiyonluk için en iyi kulüplerle rekabet etmek mi istiyorsunuz yoksa küme düşmesine karşı oynamak mı istiyorsunuz? Herşey mümkün. En sevdiğin kulübün sana ihtiyacı var!

Dizilişini Belirle

Klasik kanatlar mı yoksa iki grev mi? Bu senin çağrın. Formasyona siz karar verin ve kimin oynadığına siz karar verin. Her maçta daha iyi olmak için stratejini belirle ve kazan!

Taktiklerine karar ver.
Geçen oyunun hayranı mısın? Yoksa geri çekilip karşı saldırıyı kullanmak ister misin? Taktik bir beyni olarak, ekibinizi tüm ayrıntılarıyla mükemmelleştirebilirsiniz!

Takımını Güçlendir
Dünyayı en iyi yetenekler için araştırın, diğer kulüplerle pazarlık yapın ve dağıtılabilir oyuncularınızı satın. Kurnaz bir transfer politikası ile ideal ekibinizi oluşturabilirsiniz ve kazanabilirsiniz!

Günlük maç
Kulübünüzü her gün yarışmaya karşı yönetin ve. Oyuncularınızı günlük olarak eğitin ve Taktiklerinizi test etmek için Friendlies oynayın!

Arkadaşlarına karşı oyna
Elbette, arkadaşlara karşı oynamak en iyisidir. Onlara meydan okuyun, liglerine katılın ve hayatınız buna bağlı olarak rekabet edin. En iyi kazansın!

0lumGunu〤

O kadını arıyorum hiç benim olmayan
TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
Site Yetkilisi
Co-Admin
VIP Üye
Dergi Editörü
Grafiker
Hosting Yöneticisi
Paylaşımcı
Konular
3,842
Reaksiyon Skoru
1,384
Online Süresi
55d 13h 19m
Başarım Puanı
410
MmoLira
290
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
10
Paylaşım için teşekkürler, ellerine sağlık.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)