• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

ABRA2 SERVER DOSYALARI

4.80 yıldız(lar) 16 Oy

egesurum

Elveda TurkMMO Halkı , Galiba Mapus Yatacağım ;(
TM Üye
Üye
Konular
33
Reaksiyon Skoru
126
Online Süresi
31g 17s 16d
Başarım Puanı
99
Madalyalar
0
MmoLira
48
DevLira
18
En İyi Cevap Puanı
3
Takipçiler
6
ip lisans sorun yaşiyorum yardımcı olurmusun?
oku.txt'de yazdıgın ip yerini kendime göre editledim yalnız yine aynı ip geçersiz felan yazıyor ch açmiyor.
Bana lisans kodunun bulunduğu cpp dosyasını at yardımcı olmak istiyorum o fonksiyonu işlevsiz bırakabilmem için .h dosyasına da ihtiyacım olacak ipnehaci kodunu ordanda kaldırmak gerekiyor çünkü ipnehaci diye geçmekte genelde. Birde bu lisans olayını char.cppde görmüştüm bir sistemle alakalıydı sanırsam tam hatırlamıyorum online olmakla yada online olduğun zaman oyunda ipi test ediyor kişi online olunca aslında güzel bir eklenti neyse çok konuştum sen dosyaları atarsın

egesurum

TM Üye
Üye
Konular
33
Reaksiyon Skoru
126
Online Süresi
31g 17s 16d
Başarım Puanı
99
Madalyalar
0
MmoLira
48
DevLira
18
En İyi Cevap Puanı
3
Takipçiler
6
Bana lisans kodunun bulunduğu cpp dosyasını at yardımcı olmak istiyorum o fonksiyonu işlevsiz bırakabilmem için .h dosyasına da ihtiyacım olacak ipnehaci kodunu ordanda kaldırmak gerekiyor çünkü ipnehaci diye geçmekte genelde. Birde bu lisans olayını char.cppde görmüştüm bir sistemle alakalıydı sanırsam tam hatırlamıyorum online olmakla yada online olduğun zaman oyunda ipi test ediyor kişi online olunca aslında güzel bir eklenti neyse çok konuştum sen dosyaları atarsın
Sanırsam config.cpp

LGX

Level 4
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
15
Reaksiyon Skoru
85
Online Süresi
8g 21s 50d
Başarım Puanı
61
Madalyalar
0
MmoLira
278
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
7
Takipçiler
0
Sanırsam config.cpp

Kardeş bu config.cpp ve h dosyası demişsin config cpp denedim olmadı ne yapdiysam
h dosyası config.h'mi?
hangi dosyalar lazım yani tam olarak.?

egesurum

TM Üye
Üye
Konular
33
Reaksiyon Skoru
126
Online Süresi
31g 17s 16d
Başarım Puanı
99
Madalyalar
0
MmoLira
48
DevLira
18
En İyi Cevap Puanı
3
Takipçiler
6
Kardeş bu config.cpp ve h dosyası demişsin config cpp denedim olmadı ne yapdiysam
h dosyası config.h'mi?
hangi dosyalar lazım yani tam olarak.?
Sen editlemişsen bazı yerlerde bozulmalar meydana gelmiş olabilir kendi editlediğin dosyaları at derdim ama biz yinede temiz iş yapalım :) Sen 0 hallerini yolla config cpp ve h

LGX

Level 4
Telefon Numarası Onaylanmış Üye TC Kimlik Numarası Doğrulanmış Üye
TM Üye
Konular
15
Reaksiyon Skoru
85
Online Süresi
8g 21s 50d
Başarım Puanı
61
Madalyalar
0
MmoLira
278
DevLira
9
En İyi Cevap Puanı
7
Takipçiler
0
Sen editlemişsen bazı yerlerde bozulmalar meydana gelmiş olabilir kendi editlediğin dosyaları at derdim ama biz yinede temiz iş yapalım :) Sen 0 hallerini yolla config cpp ve h

Teşekkürler şimdiden.

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)