• Serverınızın epinlerini tamamen Turkmmo güvencesiyle satın. Kredi kartı, mobil ödeme, havale/eft ve uygun komisyon oranıyla. Hemen mağaza başvurunuzu yapın. Oyunalisveris.com

Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

ABRA2 SERVER DOSYALARI

4.80 yıldız(lar) 12 Oy

Vulpe3

TILKI OGUZ
TM Üye
Üye
Konular
30
Reaksiyon Skoru
230
Online Süresi
24d 14h 55m
Başarım Puanı
104
MmoLira
449
DevLira
25
En İyi Cevap Puanı
0

M2Allstar | 1-105 Orta Emek | 8000 TL Ödüllü Turnuvalar ! BUGÜN SAAT 20.00`DA AÇILIYOR ! KAYITLAR VE OYUN İNDİRME AKTİF DETAYLI TANITIMA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Merhabalar,
Konuya geçmeden önce birkaç birşey söylemek istiyorum ardından konuya geçeceğim.
Sene 2012 yaz ayı olması gerek belkide daha eski tam olarak hatırlamıyorum pvp serverlarla ilk o gün tanışmıştım ismini hatırlamadığım bir pvp server sahibi alttan şu yazıyı yazmıştı "Sizin Gibi Yolunacak Daha Çok Kaz Var Başka Oyunlarda Görüşmek Üzere" o gün bu söz bana dokunmuştu baya ilk başta oturduğum semtte internet cafede hamachili server açarak başladım bu işlere ardından forumdur 34 k sıdır 40 k sıdır sourcesidir busudur şusudur derken bugunlere geldim, forumda eskilerden çoğu bilir beni öyleya çoğu kişiye kafa tutmuşluğum vardır çoğu kişilerde sevmez beni ama herkes herkesi sevmek zorunda değil, bu forumda çok zamanım geçti çok insanın emeğini varez etmişimdir veya sistemini zaten bunları çoğunuz biliyorsunuz bunlar için bu arkadaşlardan özür dilemek isterdim ama dosyanıza sahip çıkamamanız sizin ayıbınız kusura bakmayın, uzun zamandır metin2 ile sağlık durumlarımdan dolayı ilgilenmiyordum bu sebeble forumu bırakma kararı aldım daha doğrusu metin2 yi bırakma kararı aldım 3-4 aydır metin2yi ufak yiğenim Serdarın oynadığı oyunda ufak tefek ipucları( bug ) vererek ilgileniyorum zaten onun dışındada ilgilenicek zamanım pek yok. Neyse konuyu uzatmak istemiyorum forumda dostuklar edindiğim kadar düşmanlıklarda edindiğim aşikardır ne recepiyle kavga etmediğim kaldı ne isasıyla ama artık bunların önemi pekte yok ama forumda edindiğim bir arkadaşlıktan bahsetmeden yazımı sonlandırmak istemiyorum Sumay diğer bildiğiniz nicki ile @KarLock hiçbirzaman birbirimizden bir dosyamızı bir sorunumuzu bir oyunumuzu saklamadığım Sumay çoğu şeyi birlikte öğrendik desem yeridir yapamadığı birşey oldu koştum ama önemlisi yapamadığım birşey oldu koştu sizinde bu forumda böyle arkadaşlıklar edinmeniz dileğiyle sağlıcakla kalın kendinize iyi davranın.

Dosyaların elime nasıl geçtiğinide anlatıyım Onur kıbrıslı arkadaşım hasan sercandan dosyaları para ile aldı ve oyunu 2 ay gibi bir süre içerisinde açılması gerektiğini söyledi ben hemen testlerime başladım forumda bazı kişiler bilir( @Onur Balcı ) 240 adetlik bir bug arşivim var ve sonuçta hasan sercanın sorunsuz diye sattığı dosyalardan 78 adet sorun çıktı ve Onur arkadaşıma bunun 42 adet olduğunu söyledim çünkü öyleya bu dosyaları ona almasını ben söyledim hasana sadece basit bir bug söyledim fakat çözemedi zaten onun çözemeyeceğini biliyordum ama burda benim canımı yakan güvendiğim Onur arkadaşımın bana güvenmeyip "benım pcye twden girer çözersin knk" demesiydi ben oyunun sorunlarını çözdüm Onur'a bir keresinde demiştim bu insanlar Tilki ile aynı masaya oturduğunu unutuyorlar malesef Onur'da unuttu.

Dosyalar hakkında,
Oyun açıldı 1 Ay kadar bir süre açık kaldı oyun açıldıktan sonra birkaç sorun baş gösterdi drop tarzı vs onlar çözüldü en son halini sizlerle paylaşıyorum gözden birşey kaçmıştır olabilir ama benım gçrdüğüm bir sorun yoktu dosyalar daha önce metin2jones metin2.la ultra2(ilk sezon) oyunlarında da kullanılmıştır.
Oyun 1-120 olup ayarlanıp dropları ayarlıdır.

Her ne olursa olsun herhangi yerde;
Aslan kral ama akıllı değil bir Tilkiden.
Kalın sağlıcakla.
Bazı arkadaşlarımızın kafası karışmış bir konuya daha açıklık getirmek istiyorum fileste ip lisans mevcut bu sebeble game ve db dosyanızı verdiğim game srcde config.cpp içerisini düzenleyerek derleyip kendiniz elde etmeniz gerekmekte bilginiz olsun iyi kullanımlar.
teşekkürler kanıt olarak ekleyebilirsin

Giriş yaptım Güzel files tavsiye edilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Laleci16

Game Of Destroyer V2
Telefon Numarası Onaylanmış Üye
Fahri Üye
TM Üye
Konular
36
Reaksiyon Skoru
445
Online Süresi
27d 22h 49m
Başarım Puanı
147
MmoLira
592
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Paylaşım için teşekkürler.
sağlıcakla kal :)

escelipsee

Herkesin acısı sevgisi kadar.
TM Üye
Konular
19
Reaksiyon Skoru
141
Başarım Puanı
111
MmoLira
151
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
2
Teşekkürler

Mehmetcan Y.k

Mehmetcan Yalçınkaya
TM Üye
Üye
Konular
51
Reaksiyon Skoru
209
Online Süresi
60d 9m
Başarım Puanı
117
MmoLira
62
DevLira
0
En İyi Cevap Puanı
0
Aramız Bozuk Olsada Kanımız Değil Hakkını Helal Et Allaha Emanet Ol

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)