Reklam vermek için [email protected]

Homecoming Spoiler | Johnny Impact vs. Brian Cage

JeFFHaRdYFaN

Hardyac Arrest
Fahri Üye
Katılım
8 Şub 2011
Konular
1,833
Mesajlar
7,302
Reaksiyon Skoru
738
Altın Konu
0
Başarım Puanı
265
Yaş
24
MmoLira
99
DevLira
0
Takipçiler
153
Gecenin ana maçında Johnny Impact ve Brian Cage, Impact World Heavyweight Championship için karşı karşıya geliyor.

Sözlü atışma ile başlayan maç, Cage'in Impact'e yaptığı gutwrench toss ile devam ediyor. Cage'in back breaker denemesi, tuşu getirmiyor. Cage, şimdi de rakibine monkey flip yapıyor. 450 style sonrası Cage, tuş denemesinde yine başarısız. Impact'i headlock'a bağlıyor. Impact, moonsaulta gidiyor ama Cage onu havada yakalıyor. electric chair drop hareketi sonrası da tuşta hüsran var. Ring dışına taşınan aksiyonda Impact, rakibine Impact Zone Knee yapıyor. Cage ring içinde firemans carry deniyor ama Impact bundan kurtulup neckbreaker yapıyor. Impact şimdi de starship paine gidiyor ama Cage bacağından yakalıyor. Cage f-5 vuruyor ve tuşa çok yaklaşıyor ama yine hüsran.

Impact sicko mode açarak springboard crossbody, shining wizard ve star ship pain kombosu yapıyor ama tuş denemesi ikide kalıyor. WTF! Impact şimdi de beautiful spanish fly yapıyor ama kendisi de zarar gördüğü için tuşta biri bile göremiyor. Cage bundan yararlanıp twisting powerbomb yapıypr ama bu da tuşta başarısız. Cage, Impact'i köşeye taşımaya çalışıyor. Impact onu ring dışına yolluyor.

Ring dışında Survivor katılımcıları ve Cage arasında gerginlik var. Cage, Drill Claw sonrası hakemden tuşa gitmesini istiyor. Survivor tayfa dikkat dağıtıyor. Cage köşeden superplex deniyor ama Impact, tuşu buluyor!

Maçın kazananı ve hala Impact World Heavyweight Şampiyonu, Johnny Impact!

Maçtan sonra Taya Valkyrie gelip çocuklarıyla şampiyonu kutluyor. Killer Kross rampada belirip, Impact'e saldırıyor! Valkyrie Kross'a karşılık vermeye çalışıyor ama Kross, bayanı seyircilerin arasına powerbombluyor.
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst