Reklam vermek için [email protected]

Homecoming Spoiler | Kiera Hogan&Jordynne Grace vs. Su Yung&Dark Allie

JeFFHaRdYFaN

Hardyac Arrest
Fahri Üye
Katılım
8 Şub 2011
Konular
1,833
Mesajlar
7,302
Reaksiyon Skoru
738
Altın Konu
0
Başarım Puanı
265
Yaş
24
MmoLira
99
DevLira
0
Takipçiler
153
Maçtan hemen önce arka alanda Brian Cage, doğan kızı için yaptığı fedakarlıklardan bahsediyor. Bu gece Impact'in dostu olmadığını, "The Machine" Brian Cage olduğunu söylüyor.

Takımlar maçına geçtiğimizde Grace ve Allie birbirlerini karşılıyorlar. Yung, Hogan'ı sitting chin lock ile bağlıyor, elini rakibinin ağzına sokuyor. Hogan ayağa kalkıyor ve Yung ve Hogan ikilisi karşılıklı stiff alışverişinde bulunuyor. Bu karşılıklı sekans sonrası hot tag alan partnerleri, Grace'in Yung üzerinde üstünlüğü ile devam ediyor. Hogan, Allie'ye suicide dive ile uçuyor. Yung'da Grace'e bunu yapmak istiyor ama vertical suplex ile durduruluyor. Hogan'ın codebreaker denemesi reverse ediliyor. Neckbreaker sonrası tuş denemesi 2'de kalıyor. Yung, kırmızı misti Grace'in yüzüne boca ediyor. Allie, Hogan'a codebreaker'ı vuruyor, Hogan üzerinden mandinable claw ile galibiyeti getiriyor.

Maçtan sonra Su Yung, Rosemary'i tabuta koymak için gelinlerini çağırdı. Tabutu açtıklarında içinden Rosemary çıktı, Su Yung'ı al aşağı ettikten sonra ringe girdi ve Allie ile yüz yüze geldiler. Her zamanki gibi onun başına dokunmaya çalışınca Allie kaçtı gitti. #DarkWar başlıyor.

Maçın kazananları Su Yung ve Dark Allie!
 

Şu an konuyu görüntüleyenler (Toplam : 1, Üye: 0, Misafir: 1)

Üst